Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nézte valaki tegnap az egyenes...

Nézte valaki tegnap az egyenesbeszédet? (Atv)

Figyelt kérdés

Aki nem látta volna: [link]


Ok értem értem én hogy az unió rá van szállva a magyarokra. De a világ azt harsogja nem lesz meg az a 3% hiánycél. Elemezték, külföldön, belföldön. Uniós tanács is és függetlenek is. Ennek ellenére a fityisz nem fogja fel ő hiába számolja "ÚGY" "Másképp" az nem jó. (Mindenki hülye csak én vagyok propeller felfogás) Mikor érti meg a fidesz, jobbik, mszp meg úgy általánosságban a magyarok. Mi csak egy kis Pont vagyunk. Természetből adódóan nagy függésünk van a környező országoktól és az uniótól is. Kapunk pénzt (kohéziós alap) ha azt csináljuk amit mondanak. Ez olyan mint szakmunkás a gyárban: nem jól dolgozik kirúgom. Ha letett valami az asztalra talán megfontolom a véleményét. Mi mióta benn csücsülünk az unióban csak a markunkat tartjuk.


2012. febr. 24. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

1) Az EU-s országok 2/3-ának nem fogja betartani idén, és jövőre sem.

2) Tavaly is teljesítettük.

3) 2013-ra az EU 0,25%-al prognosztizál 3% fölötti hiányt!!!

2012. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Ok.. és ki nem tartja be a görögök? Másrészt ha egy német vagy egy francia gazdaságot nézünk. Sokkal hitelképesebbek, mint mi. Meg ugye GDP az hol van? Lehet van hiány egy országnak de hogy GDP is minuszos legyen?, Szerintem azért nem tolerálják az a 0,25%, ha nőne meg perfektül fejlődnénk évről évre akkor elnéznének fölötte.

2. Tavaly lenyelték a nyugdíjakat, nagyon király..

3. A 3% nem 3,25%

2012. febr. 24. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Tavaly generáltunk 4-500 milliárd hiányt az egykulcsos adóval,ami idén is hiány lesz.

Tavaly a különadókkal, a visszamenőleges adókkal, a magánpénztári vagyon lenyúlásával tudtuk csökkenteni az államháztartási hiányt.

Idén és jövőre már nem lesz erre lehetőség,mert nincs már mit lenyúlni.

Ezt az EU és a minősítők is tudják! Csak Orbánék nem.

2012. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Amikor odáig jutott, hogy a közszférában mennyit emelkedtek tavaly a bérek, elkapcsoltam. Én közalkalmazott vagyok 25 éve, évek óta nem emelkedett egy fillért sem a bérünk, a bértábla befagyott, a garantált bérminimum utolért. Nekem ne akarja megmagyarázni, hogy ez milyen jó. Ja, és hozzátette, hogy az állam kompenzál. Arra a bérre, amit 5 éve is kerestem.
2012. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szektATV
2012. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!