Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszre vagy Jobbikra szavazz...

Fideszre vagy Jobbikra szavazzak? Adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni, mindig is Fideszre szavaztam de a Jobbik is nagyon szimpatikus, és most nem tudok dönteni! Félek hogyha Jobbikra szavazok elveszlik a szavazatom mert még mindig kis pártnak számít, és lehet hogy talán pont az én szavaztom hiányzik a fidesznek az mszpvel szemben, míg a jobbik meg jócskán lemarad, ezért nagyon tanácstalan vagyok!


Ne mondjátok hogy egyikre se szavazzak! Mert úgyis e kettő között dől el!

Tanácsért jöttem nem kioktatásra, köszönöm :)


2009. jún. 6. 20:18
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
29%

Jobbik! Mert Vona Gábor olyan SEXY, ÉDES (L)

jujj de cukorfalath (L)(L)

Kár hogy már van gyereke...:(

2009. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a jobbikra, mert ha a fidesz kerül be az Európai Únióba abból jó nem lesz. Már bizonyítottak és elég rosszul.
2009. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
42%

Igen, ezen én is gondolkodtam, én a Fideszt fogom választani, mert az tényleg nagyobb párt. Végülis mind a kettőnek hasonló a programja, csak a Jobbik kicsit radikálisabb. Az a lényeg, hogy ne az MSZP legyen :P

De ez abszolút a te döntésed :)

2009. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is a jobbik felé húz a szívem jobban, de a fideszre fogok, és így kisebb az esélye, hogy a mszp előnybe kerül (kb amiatt, amit Te is írtál).
2009. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
56%
A FIDESZ egyértelmű többséggel lesz benn, a Jobbiknak küzdenie kell a bejutásért. De amúgy érdemes mérlegelni, hogy a Jobbik képviselői annó nagyon ellenezték az Európai Uniót. Nem furcsa, hogy most meg küzdenek a parlamentbe kerülésért? Valójában igazából akár sikerül neki akár nem, nem fog sok vizet zavarni azzal a pár képviselővel. Ahogy egyik kis párt sem.
2009. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
36%

Ha mindent megfontolunk: 1. igazi tétje a hazai parlamenti választásnak lesz; 2: két kormányképes párt van, az MSZP és a Fidesz; 3. a Jobbik erősödése magas labda lesz az MSZP számára, és naponta le is fogja ütni - t.i. azért szavazz az MSZP-re, hogy "ezek" ne kerüljenek hatalomra; 4. a Fidesz a holnapi nagyarányú győzelemtől elbízhatja magát, és akár veszíthet is a tétválasztáson

Ebből nem következik, hogy ne a Jobbikra szavazz, ha ők a szimpik, de érdemes végiggondolni a lehetőségeket.

2009. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem Fideszre szavazz! Ezt a kormányt csakis a Fidesz képes leváltani végleg úgyhogy mindenféleképpen őket kell támogatni idén is és jövőre is.
2009. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
64%

A Jobbikra szavazz! A Fidesz már kapott esélyt, és nem élt vele, és most sem fog.

Nyugi, a szavazatod nem fog elveszni, mert rengetegen fognak a Jobbikra szavazni!

2009. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
62%
jobbok, és remélem ha odakerül a sor, nem kell csalódnunk, és ők nem csak egy "báb csapat".
2009. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Győzzön a Jobbik! Én voltam Jobbik gyűlésen és nekem a Vonáék programja(szava) tűnik a leghitelesebbnek...

Plusz: Ugye a fidesz is kimondta most h az előző kormányt felelősségre kell vonni...ezt a JOBBIK találta ki (a gyűlésen hónapokkal ezelőtt elhangzott) és a fidesz kampányügyileg felvette a progijába nagy hirtelen, de ha győznek ugy sem csinálnak semmit...szóval ennyit erről

sok apró, "érdekes" részlet van a magyar politikában...:)hát még ami mögötte van...:S

2009. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!