Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csodálkozik az Mszp,...

Miért csodálkozik az Mszp, hogy kevés szavazatot kapott?

Figyelt kérdés
Már évek csak vegetálnak eredmény nélkül,állandóan csak megszorítanak.
2009. jún. 7. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
A Fidesz viszont korán örül. :-) És végre esélyt kapnak a kisebb pártok.
2009. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én sem a Fideszre szavaztam...
2009. jún. 7. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyébként az eddigi politikai elit kezdhet félni az eddigi kis pártoktól, ugyanis se a Jobbik se az LMP nem fogja feladni, sőt, még csak most kapnak igazán vérszemet, és csak 1 év van a jövő évi parlamenti választásokig.

Én azon csodálkozom tudod, hogy az emberek még mindig nem látják, hogy az eddigi politikai elit hülyére veszi az embert. A nagypártoknak meg az a dolguk, hogy csodálkozzanak, hiszen így sajnáltathatják magukat a birkákkal, olyan trükköt próbálnak kijátszani, mint a Shrek-ben a macska. A nagyoknak ez könnyű, csak nem fogják sokáig húzni, ha a kicsik belehúznak, és bele fognak húzni.

2009. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Én azon csodálkozom tudod, hogy az emberek még mindig nem látják, hogy az eddigi politikai elit hülyére veszi az embert."


Nagyon sok embert "agymostak" olyan szinten, hogy szinte madzagon rángatják őket...

2009. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4%

Azért józanul mérlegeljünk: minden autó büdös és környezetszennyező, de hiába öntesz vizet a tankba, azzal nem megy.

Két kormányképes párt van, az MSZP és a Fidesz. A többiek nincsenek helyzetben, és ezt tudomásul kell venni. Valójában az MSZP sincs már helyzetben, de még hatalmon van, ez is tény. Média van náluk, és nem félnek használni.

Aki szerint a Fidesz pont olyan, mint az MSZP, az nem nagyon figyelt '98 és 2002 között. A Fidesz fő gyengéje, hogy nem gyűjti be a választói véleményeket, hanem előírja a választóinak, hogy mit gondoljanak. Ez akadálya lehet a demokratikus működésnek, de kevésbé, mint az MSZP esetén, amelyik szintén csak szóban figyel oda a választóira, valójában egyedül a zsebére hallgat.

Az MSZP csak tetteti a meglepetést az eredmények hatására, tudták, hogy ez várható, és tesznek a nép hangjára. A nép pedig tesz a politika egészére, így kiszolgáltatja magát az elitnek. Szomorú, de gyáva népnek nincs demokráciája.

2009. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Miért mondod, hogy csodálkozik? :) Tegnap nem nézted meg a beszédeket? Lendvai Ildikó elmondta, hogy erre számítottak és örülnek ennek a kicsinek is, és hogy tudják, hogy ez egy jelzés feléjük, hogy sokmindent rosszul csinálnak, és ezért most nem lemondani fognak, hanem a maradék egy évben megpróbálják visszanyerni a szavazóik bizalmát....hát...kíváncsi leszek rá :S
2009. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!