Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor "a következő...

Vona Gábor "a következő egy-két évtizedben elkerülhetetlennek lát egy fegyveres konfliktust". Kivel kerülhet Magyarország háborúba?

Figyelt kérdés
Mely államok között? A térségben? Milyen szerepe lehet ebben hazánknak? Vagy ez a nácizmusra jellemző fegyverkezési politika előfutára?

2012. márc. 1. 12:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%

Sem a kurucinfó sem vona nem érdemel szót se!

Kérdező! Felejtsd el őket!

2012. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hol írja , h Magyarország kerülhet háborúba ?
2012. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Valaki0702 ***** válasza:
3%
Ha nem a Jobbik akkor majd más de egy Szlovák-Magyar illetve Román-Magyar elkerülhetetlen amint a EU megszűnik azonnal lesz háború Románia ellen való színűleg lesznek szövetségesek (Moldova, Bulgária akiknek szintén régóta a bögyükben van Románia) Szerintem 2030-ban már nem lesz Románia illetve Szlovákia biztos nem.
2012. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

"Szerintem 2030-ban már nem lesz Románia illetve Szlovákia biztos nem."

Ez jó ! Esélyünk nem lenne Románia ellen..

2012. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Idióták! Valamelyik böszme megmondaná nekem h Vona hol beszélt arról h Mo-on háború lesz? Én végighallgattam az évnyitó beszédét és egy szóval sem mondott ilyet. Azt mondta h konolyabb fegyveres onfliktus lesz. És nem is hazudott sőt a világon jelenleg is több komoly fegyveres konfliktus van.
2012. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A kérdező állította ezt, neki kellene megmondania...
2012. márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ha a fegyveres konfliktus elkerülhetetlen, és Mo-nak ezért kell honvédelmét megerősítenie- ahogy Vona G állította (lásd linket), akkor felvetül a kérdés, hogy konkrétan milyen háború, incidens alakulhat ki és hol, ami Mo-ot érintheti, hatással lehet ránk. A kérdésbe nem kell belegondolni olyat, ami nincs benne.
2012. márc. 2. 11:42
 18/18 anonim ***** válasza:
17%

A következő háború Oroszország ellen lesz. A háborúk az erőforrásokért folynak. A csökkenő lélekszámú magyarságnak

egy nő kb. 1.5 gyerek nem kell élettér bővítés. Az oroszoknak meg van rengeteg nyersanyaguk és 140 millió lakosuk 8 ember lakik négyzetkilométerenként. A németeknél meg vagy 200.

De A németek is apadnak, szerintem ők sem akarnak balhét.

Hitler is csak a németlakta területeket akarta visszaszerezni. Erre hadat üzent neki Anglia, Franciaország. Félt hogy az Oroszok is beszállnak ellene, mivel keményen terjeszkedett és fegyverkezett. Ebből lett a nagy balhé. Szerintem az USA-n kívül egy nagyhatalomnak sem jutott mostanában eszébe háborút indítani. Talán még a feltörekvő Kína sanszos az 1 milliárd p-ö-cs-nek kell az élettér. Ezt pedig nem Indiában fogják keresni. Persze a politikusok által imádattal áhított növekedés egy nagy ba-romság. Persze én is nagyobb f-aszt akarok, de nem 30 cm-est. Ha minden országban 3 ember élne négyzetkilométerenként, mint Kanadában meg Ausztráliában, akkor még néhány ezer évig nem lenne probléma az ökológiával. A többi pé-nisz a földön egyszerűen fölösleges.

2012. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!