Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem volt egy kicsit primitív...

Nem volt egy kicsit primitív amit Gaudi Nagy Tamás a Corvinuson művelt?

Figyelt kérdés

2012. márc. 2. 12:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Hááát, inkább az volt primitív, amit a tiltakozó egyetemisták műveltek... Ilyenkor látszik visszaigazolódni, hogy az intelligencia és az egyetem nem jár együtt... sőt...
2012. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Sz1u ***** válasza:
76%
Fennt van már valahol a neten a TELJES videó?
2012. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
Primitív volt, ahogyan maga a Jobbik is az. Egy normális országban nemhogy a Parlamentben nem lehetne, de még csak pártként sem működhetne. Az egyetemisták pedig jogosan mondták rá, azt amit. A sok alul iskolázott, gondolkodni nem tudó egyéneket megvezetheti a Jobbik, de leendő értelmiségieket nem. Nem hiába, a Jobbik Kelet-Magyarországon nagyon erős, a nyugati országrészben és Budapesten labdába sem rúg.
2012. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem volt primitív senki sem. Adott egy politikus, elmegy valahova, tüntetnek ellene. Teljesen normális dolog ez egy demokráciában. Gaudi pedig véleményem szerint azon kevés jobbikosok közé tartozik, akik viszonylag normálisak.
2012. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%

"nemzetközileg elismert híres emberijogvédőt"


Hahaha!


"alaptalanul lerasszistázzák" - ez is vicces! Miért lenne alaptalan? Melyik párt tagja? Ugye hogy a Jobbiké, amelyik párt köztudottan cigánygyűlölő párt. Ennyit arról hogy alaptalan.

2012. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%

"Inkább az a tucat zsidó egyetemista volt a primitív"


Látod, tipikus jobbikos vagy! Minden mondatodba belekevered vagy a cigányokat vagy a zsidókat. Ezért nem tárgyal senki a Jobbikkal és csak sok elvakult turbómagyar szavaz rájuk, akiknek annyiból áll az ország gondjának a megoldása, hogy kiirtjuk a cigányokat, zsidókat és újból lovagolhattok a sztyeppén, mint ősapáitok!

2012. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Sz1u ***** válasza:
20%

Mit vétettem a 13:00-as kérdésemnél, hogy lepontoztátok? Persze, nem mintha különösebben érdekelne... Egyszerűen csak megkérdeztem, hogy fennt van-e a TELJES videó, mert (valószínű, hogy) szeretném végignézni.


Tudom természetesen azt is, hogy vannak olyanok, akik pusztán csak a "nevem" láttára nyomják a piros kezet. De akkor sem leszek olyan jellemtelen, mint pl. a jobbikos IgazMagyar, hogy csak azért kapcsolta ki a "nevét", hogy ne lehessen itt azonosítani (...ezt ő maga mondta!).

2012. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

""alaptalanul lerasszistázzák" - ez is vicces! Miért lenne alaptalan? Melyik párt tagja? Ugye hogy a Jobbiké, amelyik párt köztudottan cigánygyűlölő párt. Ennyit arról hogy alaptalan."


Az, hogy milyen pártban vagy nem határozza meg a saját személyiséged. Gaudi tudod kivel küzdött együtt az emberi jogokért??? A Schiffer Bandival. Ezek szerint akkor ő is rasszista. Rasszista a Maradj Talpon című vetélkedő és körülbelül Magyarország 75%-a, mert szerintem mindenkinek összeszorul a gyomra, amikor 5-6 purdé éjjel szembe jön vele az utcán. Rasszisták az idősek is, mert lefejelik szegény cigány suhancok öklét és rasszisták a rendőrök is, mert 20 bűncselekményből 15X cigányhoz mennek ki. Rasszista vagyok én is, mert munkámból kifolyólag állandóan cigányokkal kerülök konfliktusba. De az élet már csak ilyen. Hülyék az emberek.


Styloo

2012. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%

"Rasszisták az idősek is, mert lefejelik szegény cigány suhancok öklét"


Az, hogy vannak cigány származású bűnözők, attól még nem mindegyik az, de a Jobbik kollektív bűnösként állítja be őket és ez az ami nem jó!



"és rasszisták a rendőrök is, mert 20 bűncselekményből 15X cigányhoz mennek ki."

Ezt mire alapozod? Hivatalos statisztika nincsen és nem is lehet, így csak találomra mondtál egy számot, és mivel bizonyítani nem tudod, ergó hazudsz!


"Rasszista vagyok én is, mert munkámból kifolyólag állandóan cigányokkal kerülök konfliktusba."


Ha állandóan TE kerveredsz konfliktusba, akkor nem lehet hogy veled van a probléma? Talán te provokálod őket valamivel?(fekete ing? jobbikos poló? bakancs?)

2012. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

"Rasszista vagyok én is, mert munkámból kifolyólag állandóan cigányokkal kerülök konfliktusba."


Mi a munkád?

2012. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!