Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismét nyeregben lehetne a forint?

Ismét nyeregben lehetne a forint?

Figyelt kérdés

Csináljuk azt hogy osztjuk az összes bankjegy értékét tízzel így mindenki tized annyi bért kapna viszont minden tized annyiba kerülne és így vissza lehetne vezetni a fillért és az egy és kétforintosokat

És erősebb lenne a forint


2012. márc. 5. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Facewall - When Facepalm is not enough.
2012. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Te most trollkodsz? Ha nem, akkor jó ha tudod, hogy hatalmas retardáltságot mondtál.
2012. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Ügye ezt az állatságot nem gondoltad te se komolyan?


Ügye nem? Kérlek, mond, hogy nem... -.-

2012. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem van aki még azt is el tudná képzelni hogy nyomtassunk ki pénzt hogy kifizessük az államadósságot. Én már semmin nem csodálkozom.
2012. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
mé szerintem jó ötlet és TELJESEN KOMOLYAN GONDOLOM!!!?
2012. márc. 5. 22:32
 6/14 anonim ***** válasza:
ahhhhhhhhhülyeeeee... ekkorát rég nem nevettem :D:D:D
2012. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Shai-Hulud ***** válasza:
91%

#kolopele

Az ötlet nem rossz, mindjárt veszek is egy nyomdagépet! :-D


A kérdésre:


Tulajdonképpen a franciák ezt csinálták 1960-ban, az új frank bevezetésével. :-)

[link]

Csak az a baj, hogy ettől a gazdaság nem változik, ez csak egyszerűen annyit jelent, hogy eddig olyan papírom volt ami piros és 6 darab nulla van az egyes után, most meg olyanom van, ami kék és csak 3 db nulla van rajta... De ettől a gazdaság teljesítőképessége semmit nem változik, tehát ez csak egy üres, ám valóban nagyon csinos, jól kinéző dolog.


De gazdaságilag, pénzügyileg semmit nem jelent, csak újabb (nem is kevés) kiadást.


Pedro

2012. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tessék lássék a történelmi példa is igazolja persze be lehetne vezetni egy új pénznemet is de így maradhatna az eredeti forint
2012. márc. 5. 23:04
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"És erősebb lenne a forint"


A fizetésedből ugyanannyi kenyeret tudnál venni. Ettől nem lenne erősebb, csak egy egységnyi Ft több Eurót érne.

2012. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
devizásokat nem húzná ki a trutyiból?
2012. márc. 5. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!