Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány éves Orbán Viktor?

Hány éves Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
Mert ugye a Fidesz rövidítésben az első két betű a fiatal rövidítése....
2009. jún. 9. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
1963. május 31-én született.
2009. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

A minap hallottam, hogy Rudolf Péter és felesége 50 évesen játsszák a Romeo és Júliát, évek óta nagy sikerrel, és nem is tervezik abbahagyni mindaddig, amíg van rá közönségigény.

Orbán már nem éppen ifjonc (amíg az volt, azt kifogásolták benne), de nem is vénember. A politikában nem árt az élettapasztalat. Nem hangsúlyozzák már a fiatalságot, ezért is Fidesz Polgári Szövetség a párt neve.

2009. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Fiatalnak lenni nem kor, hanem életérzés.
2009. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Első vagyok. Az agyamra megy, hogy a helyes válaszokat lepontozzák. Utánanézek az interneten két helyen is, hogy biztos legyen, és valaki lehúzza. Lesz szíves megindokolni, hogy miért!!!!
2009. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én hasznosnak találtam, úgyhogy úgy is értékeltem. Amúgy az utóbbi pár napban tényleg sokat látom, hogy eléggé értetlen okból lepontozzák a válaszokat.
2009. jún. 9. 17:18
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

A fidesz már 1995 óta (14 éve) nem a Fiatal Demokraták Szövetségének rövidítése. A nevük Fidesz – Magyar Polgári Szövetség.

A fides latin szó hűséget, bizalmat jelent.

2009. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!