Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A GYK egy fideszpárti oldal...

A GYK egy fideszpárti oldal lett ahol megbízott "fórumozók" kamu kormánypárti véleményt írnak. Vélemény?

Figyelt kérdés

gondoljuk csak végig: Matolcsy beszólásait kecskéstül mindenestül, az unió is utál már minket, mindenki csődben és még mindig a gazdagoknak járnak jól az egykulcsos adóval...még mindig nem mondtak le az egykulcsos adóról..

És ennek ellenére csupa fidesz-párti hozzászólást lehet itt olvasni.!!!!!!!!!!!!!....nem érdekes?????

Ha valaki meg kemény bírálatot üt meg a kormánnyal szemben akkor meg letiltják a kérdést...

szólásszabadságot!!!! sajtószabadságot!


2012. márc. 7. 15:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
"Miért nehéz azt megérteni, hogy vannak olyanok, akik úgy látják jó irányba mennek a dolgok?" Gondolod hogy lenne értelme ezt elmagyarázni a többségnek? Hiábavaló küzdelem, amit még mindig lelkesen megvívok itt esténként. Eredményét a százalékom mutatja..............................
2012. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

ma 20:28

"Inkább anyádat szard le."

Te is le vagy sz@rva.


[link]

2012. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

kolopele


..Nem,téged kell támogatni,és neked kell még több kedvezményt adni,gondolom ennek reményében vagy vérbeli Fideszes.

A Te agyad "kapacitása" sem nyúlik túl messzire,ahogy a hozzászólásaidat olvasgatom barátom.Minden írásodból sugárzik a rosszindulat,a "hozzád nem felérő"emberek lenézése,no meg az elmaradhatatlan anyagi helyzet jelentés(már ha igaz,ezt tegyük azért hozzá)Ha nem tetszenek az fellengzős kommentjeidre a válaszok,el kell innen húzni a "ferdébe" kolopele.

2012. márc. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Engem nem kell hogy támogasson senki, én eddig csak adtam mindenkinek, és most nem csak a dolgozókra kell gondolni, hanem különböző alapítványokra, mint amilyen a beteg gyerekeké például. Az én agyam kapacitása pedig igen magas, mondjuk nem igazán értem ezt miért írtad nekem, én a király hekker értelmi szintjét vontam kétségbe, nem a tiédet. Nekem a rendszerváltás óta nincs gondom, pedig nem a Fidesz volt kormányon akkoriban egy ciklust kivéve. Egyébként nem zavarnak a kritikák, végül is akivel ennyit foglalkoznak az már letett valamit az asztalra, tele van irigy emberekkel, tőlem jöhetnek a szitkok, hiszen pont én vagyok az aki megérdemli ezt, nem igaz? Lehet hogy úgy tűnik néha, de nem nézem le a becsülettel dolgozó embereket, akiknek első a családjuk, és nem a másik ember szidásával vannak elfoglalva. Aki úgy érzi hogy ezt teszem, az csak magára ismer, és ezen felháborodik. Ez az igazság, bármennyire is fáj.
2012. márc. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Kolopele

Jól írta valaki egy pár hete.Neked valóban üldözési mániád van.

2012. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Pedig nincs.
2012. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Pro Patria ***** válasza:

"mindenki csődben és még mindig a gazdagoknak járnak jól az egykulcsos adóval...

-> Mindenkinek adót csökkentetek,csak vége az adójóváírásnak ,ezért a kiskeresetűek jártak rosszabbul."

- Viszont kötelezték a munkaadókat bérnövelésre, hogy ne járjanak rosszabbul a dolgozók emiatt.

2012. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
amit pár alkalmazott kirúgásából fedeztek..
2012. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod,senkit nem köteleztek erre.És mivel senkit nem köteleztek,így sokan nem is teljesítették.Tehát:Száz emberből hatvannak maradt a fizetése annyi amennyi volt.
2012. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Pro Patria ***** válasza:

"Rosszul tudod,senkit nem köteleztek erre.És mivel senkit nem köteleztek,így sokan nem is teljesítették.Tehát:Száz emberből hatvannak maradt a fizetése annyi amennyi volt."

- Ó dehogynem! Sőt, azok a cégek, amik nem tudták ezt megtenni, azoknak külön el lett különítve - ha jól emlékszem - 21 millárd forint, támogatásként.

2012. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!