Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerinted is átverés, vagy ha...

Szerinted is átverés, vagy ha jobban tetszik "kamu oldal" a Pontpark.hu?

Figyelt kérdés

Valóban lehetetlen azokra a nagyon ritka vásárokra bejutni?

Valóban csak a moderátotok és közeli ismerőseik tudják beváltani a pontjaikat, vagy nyerni a tombolán/lottón?


2012. jan. 12. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer írtam be a PontPark üzenőfalára hogy átverés, PontPeti uraság egyből fel szeretett volna jelenteni...Akkor szerinted ÁTVERÉS? :) Még szép hogy az, egyébként mi oka lett volna ennyire beparázni egy véleményen?
2012. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Sziasztok !

Annak aki olvasni tud, írom a következőket:

Engem ma rúgtak ki a Pontparkról, majdnem 2 év után és 7000 gyűjtött pont felett, mert meg mertem kérdezni, mikor lesz már vásár ?! Az oldalon az a szabály, hogy hirdetésnézegetés közben klikkelgetned kell mert másképp nem számolja az időt. Ez sokakat felháborított és az is, hogy csak ígérgetik a vásárt, meg ha van is akkor is csak sorsolással kerülhetsz be. A pontparkon egy hírdetés 3-400.000 Ft/hét ! Nem írtam el ! NÉGYSZÁZ EZER FORINT / hét ! És te csak nézegesd mindennap, mert ugyan a vásárba nem fogsz bejutni soha, mind csak ígérgetnek ! Ha nem akartok magatoknak elvesztegetett 10 percet az életetekből mindennap, akkor FELEJTSÉTEK el a PontParkot !!! Amikor először olvasgattam ezeket a hozzászólásokat akkor még nem hittem el, azóta bebizonyosodott, hogy nem lehet leellenőrizni, hogy ténylegesen vásárolt-e valaki valamit valaha az oldalról, mert nincsenek adatok, képek, semmi, csak kamu ! Miért nem teszik ki, hogy XY milyen városból mit nyert ?! Azért mert NEM nyert semmit ! Csak az idődet vesztegeted barátom, kérlek hidd el !

2012. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Közben biztosak lehettek benne, hogy ők regisztráltak valamijen PTC (hirdetésnézegetés pénzért) oldalra, és a ti napi tízperces "munkátokkal" ők kézpénzt zsebelnek be.
2012. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!