Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor beszólásaival az...

Orbán Viktor beszólásaival az EU felé miért rontja Magyarország esélyeit és a saját presztizsét?

Figyelt kérdés
Gerincesen ki kellene lépni az EU-ból és aztán azt csinál amit akar.
2012. márc. 8. 19:22
1 2
 11/18 yossarian44 ***** válasza:
44%
Csak nekem tűnt még fel, hogy a harcos EU-ellenesek helyesírása általában csapnivaló?
2012. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10%
Apró ember ,nagy egó. 2-3 HASONLÓ már volt.
2012. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Shai-Hulud ***** válasza:

"Hatoska bárhogy fikázod azt a rendszert azért voltak annak nagy előnyei is,még akkor is ha te azt nem akarod észrevenni. "

Voltak bizony! Legnagyobb előnye az volt, hogy akkor voltam gyerek, és fiatal... Úgyhogy én abban a korban nőttem fel, és pontosan tudom, hogy milyen is volt.


"hogy az egy velejéig romlott rendszer volt csak a fiatalabb korosztálynak tudod beadni,"

Eszem ágában sincs! Akkor is (többnyire) becsületes emberek éltek ebben az országban, éppúgy mint most. Akkor is dolgoztak sokan a megélhetésükért, az előrejutásért, éppúgy mint most. És akkor is sok mindent elqrtak a fejünk felett, éppúgy mint most.


De azért az sem igaz, hogy olyan szuper volt. Amiket 21:32-kor írtam, az bizony mind igaz. A bűnözésről is, az adókról is, a bankokról is, a katonákról is... Utána lehet keresni!!!


Meg az is igaz, hogy a nagy közösből lopni "nem volt nagy bűn" - éppen úgy, mint most. A közös tulajdont most is sokan haza akarják vinni - sőt haza is viszik, még csak nem is apránként...


Ha pedig valaki AZÉRT szavaz a Jobbikra, mert visszasírja a Kádár-rendszert... Na azt én VALÓBAN csak sajnálni tudom, mert annak fogalma nincs vagy a Jobbikról, vagy a Kádár-rendszerről - vagy pedig egyikről se.


Pedro

2012. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Nem lep meg, a Jobbik ugyanis egy kommunista-szélsőbaloldali párt."


Újabb eget verő baromság Reed-től :)! De már megszoktuk :)!

2012. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%

Az EU-ból való kilépés egyenlő az öngyilkossággal a jelenlegi helyzetben. A gazdaság már teljesen összefonodott vele. Ha szétvélasztanák egy csomó üzemet itt megint bezárnának,tuti hogy becsődölnénk.

A Jobbiknak ezt a populista ,gyengébben műveltekre ható politikáját abba kéne hagyni.

2012. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"De azt, hogy az egy velejéig romlott rendszer volt csak a fiatalabb korosztálynak tudod beadni,mert ők nem éltek még akkor."


44 évesen fiatal korosztálynak számítok?

Éltem épp eleget abban a rendszerben, hogy egyetértsek Pedro-val.


Csak egy személyes példa:

1968-ban heti 100.- igen egyezer Forint "gyorsító" kellett ahhoz, hogy ne kelljen három évet várnom a gyógytornára. Gerincferdüléssel születtem. és a 9 hónap gipszágy mellett kellett a gyógytorna is, hogy ne bénuljak le.

Opciók:

- várok három évet, mire sorrakerülök /addig pont béna lettem volna/;

- a fent említett gyorsítóval vihetnek azonnal;


Mivel apám jó festő volt, tudod annyit fusizni, hogy az akkor nem kis pénznek számító összeget előteremtse!

2012. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
:(
2012. szept. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
mert egy barom!
2013. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!