Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soha nem lesz egy normális...

Soha nem lesz egy normális élhető országunk?

Figyelt kérdés
Undorodom már az egésztől, 27 éves vagyok kb. 21 éves korom óta figyelek oda a politikára sajnos, de már okádnom kell. Borzalom, hogy magyar emberek egymással üvöltenek az utcán és soha semmibe nem tudunk megegyezni.
2012. jan. 22. 17:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%
A kormány bebizonyította, hogy nem képes irányítani az országot, csupán a népet butítani, az ellenzék pedig, hogy képtelen összefogni, és csak lejáratni tudja magát. Így belátható időn belül valószínűleg nem lesznek élhetőnek nevezhető viszonyok az országban.
2012. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
38%
soha nem lesz!
2012. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
69%
Lehet hogy soha, de hogy 20-30 évig nem az biztos!
2012. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
35%

> Soha nem lesz egy normális élhető országunk?

Szerintem nem.


> Undorodom már az egésztől,

Menj külföldre (amíg még lehet).

2012. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%
Ugye azt szokták mondani, hogy soha ne mond, hogy soha, ezért nem merek határozottan így válaszolni. Azt viszont már merem határozottan mondani, hogy az én életemben (50 vagyok) már nem lesz. Egy szürke, elszegényedő, acsarkodó, diktatórikus országban fogunk élni belátható ideig. Az értelmes, tehetséges emberek meg majd nyakukba veszik a világot, és viszont láthatjuk őket New Yorkban pincérként, egy angol kisvárosi kórházban ügyeletes orvosként vagy Németországban mondjuk villanyszerelőként. És ezt nem az ujjamból szopom, a jelenben láthatók azok a folyamatok, amik kizárják a fejlődést, a növekedést, a haladást. És mivel a világban egy helyben nem áll semmi, egyre rosszabb lesz minden, még a mai helyzethez képest is.
2012. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
79%
Nem lesz. Még csak azt se lehet mondani, hogy lassan de biztosan haladunk előre, mert nem igaz. Süllyedő hajó ez az ország.
2012. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
84%
Ha a kormányunkon múlik, akkor soha. Nekik ugyanis az ellentétek fenntartása a cél...
2012. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Aki teheti, menjen külföldre, én is azt teszem. Ennek az országnak nincs jövője.
2012. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy az Írek illetve a Baltikum országai megmutatták, hogy félre lehet tenni a sérelmeket az egyéni érdekeket és összefogva el lehet indulni a fejlődés és a civilizált megoldások útján.
2012. jan. 22. 19:01
 10/36 anonim ***** válasza:
23%
Ha eltakarodnak azok, akik szerint ez egy sz*r ország, akkor még van esélyünk.
2012. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!