Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország miért kezd egyre...

Magyarország miért kezd egyre jobban hasonlítani Mexikóhoz?

Figyelt kérdés
Ahogy utazgatok erre-arra, azt látom, hogy országunk egyre inkább hasonlít Mexikóhoz. Pl egyre lepusztultabbak a városok a falvak, egyre többen akarnak külföldre menni dolgozni, stb stb...
2012. márc. 10. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Mert gyarmatai vagyunk az eunak, és le lehet oltani hogy "jáj dehogy vágyunk mi gyármátok", de tök mindegy hogy nevezzük... Tudomást kéne venni végre az igazságról.
2012. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg egyre jobban hasonlít Romániához. Pl. egyre lepusztultabbak a városok és falvak, egyre többen akarnak külföldre menni dolgozni, stb stb...


A stb. alatt konkrétan azt értem, hogy egyre kevesebben tudnak írni-olvasni, egyre többen keresik azt, hogy a másikon miért nincs sapka, és ha van, akkor miért, egyre kevesebb tiszteletnek örvend az, amit a másik ember felépített, ellenben lassan divat kedvelni azt, ami úgy néz ki, mint egy rakás sz*r, egyre inkább hőstettnek számít a lopás-csalás, és végül, de nem utolsó sorban, lassan lehagyjuk őket a cigányok számában, ami hatalmas pozitívum ugye, hiszen mi egy toleráns multikulturális ország vagyunk.

2012. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Mert egyre kevesebb a pénz, a pénz pedig ugyebár olyan az országnak mint az emberi testnek a vér. Kell hogy legyen elég különben nagy gondok vannak.


Amúgy meg átvitt értelemben inkább Atlantiszra hasonlítunk:


http://www.youtube.com/watch?v=3uB3cOb5i3w

2012. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Az igaz, hogy rengetegen kimennek dolgozni, amit egy ideig rendkívül rossz szemmel néztem, de sajnos fel kellett fognom, illetve be kellett látnom, hogy ha nincs más lehetőség, akkor keveset nyom a latba a patriotizmus és a honvágy.

A vidék sem virágzik, de Mexikóhoz azért nem hasonlítunk szerintem.

2012. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

"Magyarország miért kezd egyre jobban hasonlítani Mexikóhoz?"


Egyre több a léhűtő, semmirekellő, mihaszna ember. Nem, nem csak cigányok.

2012. márc. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha ezt én írtam volna le, már ott virítana a 0 % a hasznosság terén. Egyébként én a közmunkásoknál figyeltem fel tegnap a mexikói hangulatra, egész hasonlóak voltak a kalapjaik.
2012. márc. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

"Magyarország miért kezd egyre jobban hasonlítani Mexikóhoz?"


Itt is kaktuszok kezdenek nőni? Még nem figyeltem meg, de ha így van, annak a globális felmelegedés lehet az oka.


"Ahogy utazgatok erre-arra, azt látom, hogy országunk egyre inkább hasonlít Mexikóhoz."


Mexikóban mennyit utazgattál?

2012. márc. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
azt csak a tévébe láttam
2012. márc. 11. 01:20
 9/15 anonim ***** válasza:

"Ha ezt én írtam volna le, már ott virítana a 0 % a hasznosság terén. "


Itt az oldalon az igazsgánál csak téged utálnak jobban :)

2012. márc. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tudom, de nem zavar. Habár érdekes hogy ilyen válaszok mellett 73% - on állsz. Magadat is felpontozod?:))))
2012. márc. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!