Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik akár jövőre szerepet...

A Jobbik akár jövőre szerepet kaphat a kormányalakításban?

Figyelt kérdés
a fidesz egyedül,mint tudjuk nemfog tudni..98 miép+, az mszp-szdsz pedig,örüljenek ha túlélik, az a jóslatom, hogy a fidesz az mdf-fel fog alakítnai kormányt az mszp talán ha benmarad az szdsz emgsemmisül és a jobbik lesz a 2. nagy párt 18-20%-kal
2009. jún. 11. 08:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
Kizárt. A Fidesznek bőven meglesz a többsége egyedül a kormányzáshoz, meg amúgy is a Jobbik nem lépne senkivel se koalícióra, így nekik kéne önmagukban összeszedni 50%+1 szavazatot egy a mostaninál várhatóan közel kétszer nagyobb részvétel mellett. Nem dőlhetnek hátra, továbbra is erősen kampányolniuk kell, hogy biztosan bejussanak jövőre.
2009. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%

A Jobbik idén valamivel több, mint 400e szavazatot kapott. Ez vélhetően a táborának a csúcsa, tehát kb. ennyi jobbik-támogató van az országban. Egy év alatt tfh. feltornásszák 500e-re, mert jól kampányolnak. 6 millió szavazatból (ez kb. 70%-os részvétel) a félmillió szavazat 8%-ot ér. Tehát kb. ilyen arányban juthat be a Jobbik, ennél többet szerintem nem fog elérni.

A FIDESZ, ha egy év alatt nem veri szét jelenlegi imázsát, akkor szerintem borítékolható, hogy 50% felett teljesít.

2009. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%

"a FIDESZ borítékolhatóan egyedül kényelmes többséget fog szerezni, nem kell se jobbik se mdf."


2/3-ot nem fog szerezni. a sima többség meg önmagában nagyon kevés. mint azt láthattuk a korábbiakban.


a Jobbik, meg ha nem tetszik neki valami, akkor simán folytatni fogja azt az alja utca politizálást, amit mostanáig a FIDESZszel együtt csináltak...

2009. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Semmit sem utálok jobban a Jobbiknál (én Rosszabbiknak nevezem) meg Krisztina bin Morvainál és a többi árpádrongyos idiótánál, de szeretném, ha bekerülnének a parlamentbe, mert ez az egyetlen esély, hogy alaposan lejárassák magukat.
2009. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó: hajrá akkor szavazz majd TE is rájuk!!:)


Szerintem az elég érdekes elképzelés, hogy 16évnyi vergődés után most az MDF hirtelen szupersztár lesz Bokrossal, és 10% közelében lesz.. Azért ott lesz az LMP, és még a Szadi is fog kapni valamennyit, úgyhogy szét leszenek szórva az erőviszonyok!


A Jobbik talán sztem sem valószínű, hogy kormányt alakít vagy koalícióra lép, viszont mindenképpen erős ellenzéknek kell lennie, mert az senkinek nem lenne jó, ha a Fidesz 2/3-al nyerne, mert akkor akár meg is koronázhatná magát Orbán.. A gyengébbek kedvéért, az utolsó nyilván szatírikus volt, de csak hogy értse mindenki, 2/3-al szinte bármit meg lehet tenni, akár új elnöki rendszert is be lehet vezetni... szóval kell egy erős kontroll, ami most már ne a maszoptól jöjjön inkább...

2009. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%

Felejtsétek már el a kereszténységet!

Én meg sem vagyok keresztelve, mégis a Jobbikra szavazok, szóval leszarom a kötelező hittantanítást, én nem amiatt szavazok rájuk :)

2009. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
96%

Ennyi bunkó tudatlan embert még nem láttam..

Még a Jobbik nyilas?! Normálisak vagytok ti? Tudjátok mit jelent?

2009. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%
Hátha szerepet nem is kap,remélem megkerülhetetlen tényezők lesznek!
2009. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, hogy aki a Fideszre szavaz vagy akármelyik olyan pártra aki 1989-től "létezik" /hatalmon van az egy marha nagy idióta. Már elnézést. Ugyanis ezek a "nagy" pártok bizonyitották már... azt ,hogy nem értenek a politikához, az ország irányításához, stb.. Szóval én azt mondom kizárólag kis, újonnan (pár éve) alakult pártra szabad szvazni, és akkor van esély, hogy valami változni fog! Szebb jövőt!
2010. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!