Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen volt a napotok? Igazi...

Milyen volt a napotok? Igazi Március 15. stílusú nap volt, vagy olyan mint a többi pihenőnap?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 21:22
1 2
 1/12 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Szép volt. Muskátlit és egyéb virágokat ültettem, kertet locsoltam, kitavaszodott a környezetem. Kell ennél jobb? :-D


Pedro

2012. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is a kertet hoztam rendbe,mert nagyon jó volt az idő.

Pártrendezvényeken pedig soha nem veszek részt.

2012. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Összeszedtem a kutyaszart az udvaron, mert elég sok volt már ott. Kénytelen voltam, mert válaszút elé állítottak. Vagy fidesz gyűlésen részvétel, vagy a kutyaszar. Szerintem jól döntöttem.
2012. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Olyan mint a többi. :/
2012. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekem beteg a gyerekem, ezért nem mentünk sehova.

Ja, kutyaszart én is szedtem. Jó napom volt.

2012. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
pihenőnap volt. nem volt kedvem az Orbán-féle agymosást hallgatni. Bekapcsoltam ugyan a tévét, de kb 15 mp alatt elegem lett ennek a pukkancs kis törpének a szövegeléséből, úgyh átkapcsoltam máshová. Bőven elég volt az is, amit a híradóból hallottam.
2012. márc. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%

Mint a többi...

Nem szoktam ünnepelni azt, hogy hogyan lopták el az okkult szabadkőművesek (vagy Martinovicsnak is nevezheted ha kedved úgy tartja) az országot.

2012. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
A parlamentnél meghallgattam az Orbánbeszédet, nagyon okosan beszélt. Szeretettel üdvözöltük az együtt érző lengyeleket. Velük zászlót cseréltünk , összepuszilkodtunk, kezet ráztunk. Nagyon felemelő és szép érzéssel jöttünk haza. Nagyon sajnálom azt aki gonosz törpének nevezi a miniszterelnököt. Napoleon még alacsonyabb volt és egy sok milliós nemzet nézett fel rá. Egyébként aki igy kritizál mást, annál előfordulhat, hogy ő pedig tolókocsis nyomorék is lehet még, és akkor elgondolkodhat a testméretekről.
2012. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Shai-Hulud ***** válasza:

"Nagyon sajnálom azt aki gonosz törpének nevezi a miniszterelnököt. Napoleon még alacsonyabb volt és egy sok milliós nemzet nézett fel rá."

OK, elfogadom. A "törpe" visszavonva. :-D

2012. márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
NAPÓLEON és ORBÁN ? Ezt a két embert kb. a föld és nap távolsága választja el egymástól .A mi törpénk legfeljebb kerti törpe Bonaparte mellet :))
2012. márc. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!