Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Pihenőnap: 800g rizs+sok hús...

Pihenőnap: 800g rizs+sok hús (csirke) +zöldség stb. Edzésnap: 800g rizs+hús (csirke) +zöldség+ 200g szőlőcukor elosztva egész napra.70+kg vagyok és a célom a tömegnövelés,90kg-ig szeretnék felmenni. És nem vagyok könnyen hízó? .

Figyelt kérdés

2 hónapig csinálnám, és annyi idő alatt 90lg-ig fel tudnék menni?

Ja és úgy hogy minnél kevesebb zsír legyen.


2012. jan. 5. 15:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon sok szénhidrát lesz, kb 120 kg-os testépítő mennyisége, ha a dextrózt nem is számolom.

Meg egész nap nem kell dextróz csak edzés után, amúgy csak zsír lesz belőle.

2012. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

oké tehát a dextrózból vissza veszek, de azt amúgy csak edzés nap fogyasztom.

ja és 2 hónap alatt lehetséges hogy 90kg-ig felmenjek?

2012. jan. 5. 15:51
 3/19 dirtboy ***** válasza:

a 200g dextrózt egész nap elosztva SÜRGŐSEN FELEJTSD EL

teljesen felesleges ilyen rengeteg ch megenned,hülye vagy ha azt hiszed hogy ez így jó lesz.

2012. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Vagy most jut eszembe, hogy Te lehet, hogy főzve méred a rizst, de nyersen szoktuk számolni. Nyersen mérve kell Neked 400 g körül, ami főzve végül is lehet majd 1 kg.
2012. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 dirtboy ***** válasza:

2,5g protein

5,5-6g ch

rostok

sok vitamin

egy kis telítetlen zsírsav

aztán két hónap múlva annyi leszel amennyi

2012. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

de így elérném a 90kg-ot?

és nem évekig csinálnám hanem 2-3hónapig így.

2012. jan. 5. 15:57
 7/19 dirtboy ***** válasza:

most végül is mit akarsz szumózni???

mert két hónap alatt nem lehet 20kiló izmot felszedni.

2012. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
tömegelésnél tudom hogy nem csak izom jön fel hanem zsír is, de szerintem nem lenne olyan túl sok zsír rajtam.
2012. jan. 5. 16:04
 9/19 Fromjezus ***** válasza:

Nagyon tudom szeretni, aki 2-3 honap alatt akar hizni 20kg!

Tuti hogy meg nem probaltad ezt az etrendet, mert a harmadik nap ra se birnal nezni a rizsre. Ekkora adagok utan!

Amint rajossz h ez igy nem megy akkor majd jonnek a szteroidos kerdesek! Hogy tudod, hogy igy.. meg ugy karos DE....

Sportolo vagy vagy divatkocsog?

2012. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 dirtboy ***** válasza:

ahhoz hogy felmenj 90kilóra úgy hogy ne legyél malac kinézetű nem elég 2 hónap,pár év kell hozzá.

ha ezt az étrendet csinálod annyit értsz el hogy úgy fogsz zsírosodni hogy az csak na,mehetsz micheline reklám figurának,ezenkívül teljesen leterheled a vesédet és az egész szervezetedet,továbbá azt éred el hogy bedugul a szennyvíz vezetéketek mert akkor adagot fogsz sza rni mint egy elefánt a sok hasznosítatlan kajától.

azzal nem érsz el gyorsabb izomnövekedést hogy ész nélkül zabálsz őrült menyiségeket.

2012. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!