Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az EU tud olyan...

Szerintetek az EU tud olyan szankciokat csinalni Magyarorszagra, hogy ehen lehessen majd halni?

Figyelt kérdés
Kicsit felek,hogy az EU ellenünk fog fordulni es meg rosszabb lesz a helyzet itthon mint eddig volt...
2012. márc. 17. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a görögök éhen haltak?
2012. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Ha a nagyhatalmak azt akarnák, gyorsan eltüntethetnének minket a színről.

Persze ez csak nagyon végső esetben következhet be.

2012. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

A szankciókat nem az EU fogja csinálni,hanem a kormányunk.

Mivel a gazdagok pártján áll,ezért a kiskeresetűeket fogja még jobban megszorítani!

2012. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
En komolyan mondom,hogy felek...A jelenünk es a jövönk miatt is.
2012. márc. 17. 21:44
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Kérdezz meg olyat aki élt a II. világháború alatt, ő valószínűleg tudni fogja milyen az éhezés. El nem tudjátok képzelni mekkora jólét van most is ebben az országban, csak van az embereknek egy komfortzónájuk amit nem szívesen adnak fel. Ebbe ma már beletartoik az is hogy az emberek nem mennek gyalog, nem főznek házilag, nem tudnak élni internet nélkül, satöbbi. Az sem éhezik aki havi 27e forintból él (ha elég inteligens és be tudja osztani), csak mondjuk elég sz*r élete van.
2012. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

"En komolyan mondom,hogy felek"


Mert paranoiás vagy. Ne haragudj, nem akarlak vele megbántani, de ma már mitől nem félnek az emberek? Politikust interjúolnak, riasztó számoakat mondanak és az emberek már félnek is tőle. Különben az EU nem tud a belügybe jelentősen beleszólni, hacsak nem tartja szükségesnek. Mengynugtatlak: Magyarországon még bőőven van miből elvenni, nem fog éhezni az aki most nem éhezik.

2012. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Van kocsid? TV-d? Számítógéped(internet előfizetéssel)? egy hely, ahol lakhatsz? Bútoraid? És éhen akarsz halni? ehhez csak gratulálni tudok.
2012. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

Igaza van annak, aki a konform-érzetes választ írta. Írok egy példát:


Tízes éveim közepén kaptam egy robogót. Igazi vadállat volt, böszme erős és gyors ahhoz képest, hogy robogó, de 6 litert elfogyasztott 100 kilométeren. Bármit csinált vele a szerelő, nem lehetett visszavenni, egyszerűen ilyen volt.


Arra használtam, hogy itt a városban közlekedjek vele, tavasztól őszig elég sokat csapattam. Tavaly előtt nyáron sajnos ellopták, és vissza kellett állnom a tömegközlekedésre.


És arra a meghatározásra jutottam, hogy végül is tök felesleges volt számomra. Akkor még csak 350 körül volt a benzin, de sokkal több pénzt vitt el, mint a 2000 forintos buszbérlet (Győr). Ugye manapság meg már 450 a benzin.


És csak azért fizettem jóval többet, hogy ahol ott vagyok busszal 20 perc alatt, ahelyett odaérjek robogóval 12 alatt.


És ugyanilyen történetet el lehetne mesélni akár a sima telefon - iPhone tekintetében.


Jó tudom, mindjárt jön valaki, hogy "hát mi télen fázunk, mert nincs pénzünk fűteni", meg "utolsó két hétben zsíros kenyéren élünk". Ja ja, de a net az megvan, amire ezt a választ beírják.


Aki itt netezik és rinyál, annak még bőven lenne honnan lefaragni a költségeit. Csak néhányan szeretnek rinyálni, meg riogatni.

2012. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Már eleve a helyzet is siralmas, amiért a kérdést fel kellett tenni... Egyébként simán szankcionálhat, gazdaságilag nem nagyon számítunk, itt nincs euró. Ezért van az, hogy ha a magasságos Viktor elkezd szembe széllel pisálni, már 300 felett van az euró, meg kuncsoroghatunk az IMF-nek, hogy azért egy kis morzsát szórjanak már elénk. A görögöknek persze hiteleznek, az már eurozóna...

Éhen dögleni csak nem fog a magyar, de közelíthetünk afelé.

2012. márc. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!