Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A csehek a szlovákok a románok...

A csehek a szlovákok a románok a szerbek írtották meg ki telepítették a magyarokat, meg ott a nyelv törvény szlovákiában ezért miért nem itélik el ezeket az országokat?

Figyelt kérdés
a nyelv törvényt nem is hozhatták vona létre az eus szabályok miatt mégis meg engedte nekik az eu, miért?
2012. márc. 19. 19:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

dzsoni és bori

neked aztán bele kellett szólni te majom

nem mindegy hogy írom mikor nem hivatalos írás, azt mikor mások ékezetek nélkül meg rövidítve írnak (vok, sztem, akk, köszcsi stb.) vagy ha véletlen el írtam, az ilyenektől ki tudok akadni. am értelmezd egy kicsit a kérdést, de ha nem megy akkor át írom a kérdést, A csehek a szlovákok ki telepítették a magyarokat, a románok és a szerbek pedig irtották a magyarokat miért engedték ezt?

2013. márc. 11. 18:36
 12/14 anonim ***** válasza:
29%
Attól, hogy nem hivatalos legyen már annyi igényed, hogy visszaolvasod, hogy mit és hogyan írsz le a saját anyanyelveden! Minden nyelvet a használói alakítanak olyannak, amilyen!
2013. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%

dzsoni és bori,nyelvprofesszor úr,benned is lehetne annyi,hogy átírod a "dzsoni" és "bori" nevek első betűjét nagybetűre,mivel mind a kettő tulajdonnév

Általános iskola 2. osztály könyörgöm...

Az okoskodás meg kötekedés nagyon megy,de ugyan úgy leírod a baromságot imádom az ilyeneket

2013. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég. Valaki itt az újvidéki lövöldözésről pampognak hogy jaj a magyarok is gyilkoltak. A magyarok 2000 embert öltek nagy részük kommunista partizán . A szerbek 1944 45 -ben 50000 ártatlan magyart mészároltak le. Azért van egy kis különbség szerintem . Ritka szar ember lehetsz
2013. dec. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!