Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azzal, hogy Orbánék figyelik...

Azzal, hogy Orbánék figyelik az internetünket és mindent ami csinálunk az nem ütközik a Demokrácia hülyeségükbe?

Figyelt kérdés

Az mondja van szólás szabadság,de nem szabad rosszat mondani róla az interneten.Azt mondja demokrácia van.Közben kuss a nevünk. :S Most ez,hogy is van?


Ja és ha kérhetem akkor azok akiknek veszekedni és hülyeségeket idehányni van kedvük az kérem ne írjon semmit.Nem vagyok kíváncsi arra,hogy ki mennyire szereti Orbánt vagy mennyire nem szereti.Mert nem az volt a kérdésem.Köszi


2012. márc. 20. 01:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem tartom túl valószínűnek, hogy figyelnék.
2012. márc. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
heh.. mindent ők sem figyelnek, nameg a politikusok is olyanok mint a celebek. Mindegy mixarral de fenn legyenek a címlapon és beszéljenek róluk. Nefélj, ha egy hétig semmi írott, elektronikus média nem hozná le még a nevüket sem akkor nyivákolnának csak igazán.
2012. márc. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Molnár F. Árpád vagy?
2012. márc. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Mer ki vagy te hogy a kormány figyeli minden lépésed?
2012. márc. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyelnek, ha nem, mindegy, mert ha igen...úgysem fedik fel magukat, hogy lebukjanak. Ha nem akkor meg mindegy. De még nem hallottam arról, hogy vélemény nyilvánitás miatt valakit meghurcoltak volna. Csak ha valakit feljelentenek, vagy jeleznek más felhasználók amikor olyat ír. Tehát az emberek egymást jelentgetik. Ugyanis annyi oldalt/helyet képtelenség állandóan ellenőrizni, mekkora apparátus kellene már hozzá....
2012. márc. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez kicsiben: egy közösségi oldal moderátora később adminja voltam. A lebukások 100%-a abból eredt, hogy az emberek egymást buktatták le, ők a többi felhasználók jelentették minden esetben egymást, ezt kellett mindig kivizsgálnunk. hosszú évek után jött csak a hatóságoktól egy megkeresés ahol admini jelszót és hozzáférést kértek az oldalhoz, amit meg is kaptak, mert nem volt rejtegetni valónk. de a statisztikákon láttuk, hogy szinte soha nem lépkedtek be ezzel az ellenőrzési jogukkal.
2012. márc. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Demokráciáról ebben az országban már régen nem beszélhetünk!
2012. márc. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%

"Demokráciáról ebben az országban már régen nem beszélhetünk!"


Birkáknak nem is demokrácia kell, hanem egy juhász, aki vezeti őket.

2012. márc. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem senki nem figyel senki. Mellesleg én pont azért nem vagyok híve a közösségi oldalaknak. Aki a Facebook-on, meg az Iwiw-en közzéteszi az összes bizalmas adatát, az meg is érdemli.
2012. márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nemzet biztonsági ügyekre , bűnügyekre figyelnek és figyeltek mindig is . Minden országban . És ez normális is !
2012. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!