Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azzal, hogy Orbánék figyelik...

Azzal, hogy Orbánék figyelik az internetünket és mindent ami csinálunk az nem ütközik a Demokrácia hülyeségükbe?

Figyelt kérdés

Az mondja van szólás szabadság,de nem szabad rosszat mondani róla az interneten.Azt mondja demokrácia van.Közben kuss a nevünk. :S Most ez,hogy is van?


Ja és ha kérhetem akkor azok akiknek veszekedni és hülyeségeket idehányni van kedvük az kérem ne írjon semmit.Nem vagyok kíváncsi arra,hogy ki mennyire szereti Orbánt vagy mennyire nem szereti.Mert nem az volt a kérdésem.Köszi


2012. márc. 20. 01:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Molán.F Árpád


Egyébként volt-már letartoztatás véleménynyilvánításért.

2007-ben egy csávó Gyurcsány beszéde alatt fölüvöltötte,hogy"Gyurcsány takarodj!" 2 és fél éves börtönbüntetést kapott.


Persze normális,hogy van megfigyelés,de én arról beszélek ami most megy,hogy nem lehet torrentezni meg ilyenek.Figyelik minden lépésünket azt,hogy melyik oldalakat látogatjuk meg minden.Valami EU-s baromság.A Németeknél már bevezették.(elvileg)

2012. márc. 20. 15:09
 12/18 anonim ***** válasza:

"2007-ben egy csávó Gyurcsány beszéde alatt fölüvöltötte,hogy"Gyurcsány takarodj!" 2 és fél éves börtönbüntetést kapott"

Ez egy kacsa !


A torrentezés meg szerzői jogokat sért . Ugyanúgy büntetendő.


Ha igazán figyelnék a netet , már Kuruc-info se lenne. Nem is lenne baj !

2012. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 tetris ***** válasza:
Talán éppen most is árgus szemmel figyelnek, és már el is olvasták a kérdésedet!
2012. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"de én arról beszélek ami most megy,hogy nem lehet torrentezni meg ilyenek."


Sőt, boltból sem szabad lopni. Oda a demokrácia..

2012. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"Ha igazán figyelnék a netet , már Kuruc-info se lenne. Nem is lenne baj !"


Tudod a kuruc-onfot nem tudja a héber kormányunk beszüntetni,mert nem magyar szerverről működik.

Egyébként nem tudom mi a bajod a kuruc-infoval.Kedvenc oldalam.Nem hazudozik össze vissza és minden hírt föltesznek amit a kormány elkussol meg a média.

2012. márc. 20. 17:00
 16/18 anonim ***** válasza:

A kuruc-info-ból vetted , hogy héber kormányunk van ? Ez jó !

Hát épp ez az , abszolút nem objektív. Kisarkít , átformál híreket antiszemita , rasszista , lázító módon. Nem komolyabb , mint bármelyik pletykalap , de veszélyesebb , mert az álszent magyarkodását elhiszitek...

2012. márc. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha "héber" (,ami mellékesen egy nyelv) kormányunk volna , már nem itt tartanánk gazdaságilag !
2012. márc. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Figyelik, nem figyelik - vélemények.

Figyelés mindig volt és mindig lesz. A kérdés a mérték és az eloszlás. Igen, téged is figyelnek, de nem 24 órában. Automatákkal. És nem az az érdekes, hogy mit hőzöngsz, hanem az, hogy milyen hatása van. Ha csak balhé, akkor esetleg sokadszorra kapsz egy kis figyelmeztetést. De nem biztos, hogy tudod, honnan jött és miért.

Ha szélesebb hatása van a ténykedésednek, akkor is két eset van: mennyire vagy ismert és mennyire vagy kikezdhető? Vagyis milyen haszna lesz, ha fellépnek ellened. Ha nem lesz, nem szívesen, de békén hagynak.

Ilyen a hatalom természete. És nem csak a politikaié, ezt igazából a politika is a gazdasági hatalomtól tanulta.

A reakciók pedig a legtöbb esetben olyan kifinomultak, hogy nem nagyon jössz rá, miért történek veled.

Mondok egyetlen példát: egy pénzügyi területen dolgozó fiatal sok közösségi oldalon kritizálta a bankok tevékenységét. Néha elég erőteljesen, de főleg konkrétumokkal. Egyszer leépítés volt. Ő is belekerült, de nem elsőnek. Aztán keresett munkát. Hosszú időn át járt interjúkra. Több helyen ígérték, hogy jó állást kap. De nem. Később a pénzügyi határterületekre kényszerült. Hiába. Ma is munkát keres. Egyelőre még nem az utcaseprőknél, de ki tudja...

2012. márc. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!