Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2014-ben összeállna az LMP az...

2014-ben összeállna az LMP az MSZP-vel?

Figyelt kérdés

Elvileg jelenleg a Fidesznek 1,5 millió, az MSZP-nek 1,1 millió, az LMP-nek pedig 400 ezer szavazója van.

MSZP+LMP = 1,5 millió szavazó, tehát annyi, amennyi a Fidesznek...


2012. márc. 25. 13:25
1 2 3
 21/24 Valaki0702 ***** válasza:

A Fidesznek nem ennyi a szavazó tábora a végösszeget: 1,500,000 még a Jobbik szavazó tábora is veri!

egyébként ennyi a Fidesz szavazó tábora: 3,500,000 a Jobbiké pedig: 2,500,000 vagyis a végösszeg csak annyit segítene a magyar politikán,, hogy a DK vagy az MDF bejutna ha az MDF akkor jobb lenne ha viszont a DK akkor rosszabb lenne.

2012. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Valaki0702 ***** válasza:
A másik pedig az, hogy az LMP előbb állna össze a két farkú kutya párttal mint az MSZP-vel az MSZP viszont mindennel össze állna, hogy megmentse a csürhét. Én egy JOBBIK-LMP hamarabb elfogadnék mint egy MSZP-LMP csürhét az kéne még, hogy a Maszop befolyásolja azt a pártot ami lassacskán megelőzi.
2012. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Benne van a pakliban, de remélem, hogy nem!

Az SZDSZ, is anno, hogy mondta, hogy SOHA NEM LÉPÜNK KOALICIÓRA A KOMMUNISTÁKKAL....És??? Megtették, azzal az indokkal, hogy kellett egyensúly...Na de 2002-ben, és 2006-ban???....Én nagyot csalódtam az SZDSZ-ben anno!

AZ MDF is szimpatikusabb volt régebben, mint most..! Egyetlen párt maradt legalábbis nekem a FIDESZ!(Kezdettől fogva..) 2002-ben, hát a mai helyzethez képest, nagyon jól álltunk...53% államadósság stb...! De jó lenne most :D

Én azt kívánom, hogy az emberek éljenek egészségben boldogságban szeretetben, és nekem mindegy, hogy zsidó, roma, vagy fehér. Vannak fehérek között is parasztok, és romák között is parasztok. Bár hozzátenném a romák azért nagyban tehetnek róla, hogy sokan negatívan ítélik meg őket...Kultúrájuk, segély stb.....! De nem minden roma olyan!!! Vannak tisztességes emberek is közöttük, ahogy fehérek között is!!!! Én nem általánosítanék.

Bármennyire szidják most sokan a FIDESZT, én remélem, hogy ők nyernek 2014-ben! Lehet, hogy most sokaknak rossz,(nekem is!!!), én megértem, a rossz helyzetben lévő családokat. Az emberek általában a kormányzópártot teszik felelőssé, ami rendjén is van, csak ne feledkezzünk meg, hogy Orbán, milyen országot vett át. És, ha még most nem is hisznek sokan nekik, vagy nekem, higgyétek el, Viktor egy okos határozott ember, tudja mit csinál, és ennek meg lesz az eredménye!!! Én az érveket szeretem ütköztetni. Remélem, ha majd válaszoltok, nem lesz helye a gyűlölködésnek, és normális párbeszédet tudtok, tudunk folytatni!

2012. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Isti22 ***** válasza:
Üdv a jövőből. Nem nem álltak össze 2014-ben, csak 2022-ben: [link]
2022. márc. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!