Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Magyarország leggazdagabb...

Mi Magyarország leggazdagabb és legsikeresebb városa? Budapest, Sopron vagy Győr?

Figyelt kérdés

2012. márc. 25. 21:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Budapestet egyikkel sem lehet összehasonlítani méretei, és fővárosi státusza miatt.

Én félig Soproni, félig Pesti vagyok, nagyon sokat éltem mindkét helyen, és Győrt is ismerem (öcsém élt ott).

De ha nem csak a számokat nézzük Sopron messze élhetőbb, és lehetőségeiben is több van a határ közelsége miatt, valamint gyönyörű a belvárosa, nagyokat lehet kirándulni a Lőverekben, közel van a Fertő-tó, igazából tényleg megvan minden egy helyen.

A Soproniak pedig rendszerető, nyitott, általában kultúrált emberek, a határ közelsége miatt a városban nagyon sokan beszélnek Németül is, ez egy eladónál, vagy vendéglátásban dolgozónál is elvárás.

2012. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%
Budaörs
2012. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%
Kecskemét
2012. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%
Ózd
2012. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
Nyugat-Magyarországi rész sokkal fejlettebb mint az ország bármely része.Mivel egy nyugati gazdag ország a szomszéd és annak közelsége hatással van az ország azon részére.Sopron a leggazdagabb és a legfejlettebb.Amikor ott járok olyan mintha nem is Magyarországon járnék , olyan kulturált , nyugodt és valahogy mások az emberek.Győr sincs lemaradva fejlettségben és gazdagságban.Ha a sikerességet nézzük akkor Budapest.
2012. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Igen, úgy kb. ez a három. A Kisalföld és Budapest messze a legélhetőbb területei Magyarországnak. Sokfelé jártam az országban, és mindig meglepődöm, hogy ekkora különbségek tudnak lenni egy ilyen kicsi országban.
2012. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
18%
Budaörs a leggazdagabb.
2012. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

Kiemelnem meg Szombathelyt, sztem egy Sopronnal nyugodtabb, de "zöldebb" varos, baratsagosabb.

Megis, Sopron gazdagabb, többet profital a nyugati vasarlokbol, es sokkal elfogadobb a külföldiekkel szemben, mint Szombathely, ahol nagyobb az "idegengyülölet".

Györ a nagysaga miatt sikeresebb es gazdagabb, tehat a nagysaga miatt több penzt kap, de Sopront tekintve ott a hatar közelsege miatt megis jobb a fejlödesi lehetöseg, tendencia.

2012. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
A legsikeresebb jelenleg Kecskemét, a Merci miatt. Különös tekintettel arra, hogy már a Merci előtt is kivételesen jó anyagi helyzetben volt.
2012. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Győrben van Közép-Európa legnagyobb autógyára, ami az Audi 3. legnagyobb gyára. Az a Mercedes gyár egyelőre még újszülött kategóriában van hozzá képest.
2012. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!