Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán vagy Gyurcsány a nagyobb...

Nem dávid kérdése:

Orbán vagy Gyurcsány a nagyobb hazug és bünöző?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 13:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
egyiksem
2012. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

Mindkettő hazug és bűnöző!

Gyurcsány azért egy fokkal jobb mert ő lemondott! Magyarán amikor lehullott az álarc akkor legalább "némi" következmény volt!

Nézd meg Schmitt-et. Orbán kiáll mellette. Valoszínű akármekkora gebasz derülne ki, Orbán soha nem mondana le! Ő igazi aljas politikus!

2012. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Még egy hülye kérdés, amin a retardáltak elvitatkozhatnak.
2012. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

Én általában tisztelem mindenki véleményét, de Zolikám, te nagyon ostoba vagy. Lehet 2006 már 6 éve volt, de ettől még emlékezhetnél, hogy Gyurcsótány öszöd után nem mondott le, előtte szétverette a magyarokat Budapesten példastatuálás gyanánt, és csak később nagy dráma közepette távozott.

Nem mondom, hogy Orbán jobb, nem állítok sorrendet. Az ország szavazóinak nagyobbik része még mindig szereti Orbánt. Gyurcsányt pedig már csak pár tenalédis nyugger követi lelkesen. Én egyikőjükre se szavazok, de Gyurcsó kiérdemelne már egy megkövezést.

2012. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Zolikám??

Ez milyen stílus már?

Én sem állok neki suttyózni meg bunkózni a hozzászólókat! Pláne hogy ön még a nicknevét is rejtegeti...

Úgy gondolom a sértegetőt jellemzi azt ha úgy érzi valamiért hogy csak becsmérléssel és személyeskedéssel tud élni!

Kérem szóljon ha tisztességesen is tud beszélgetni és akkor szívesen. Káromkodásba, személyeskedésbe és egyéb értelmetlenkedésbe nem megyek bele...

2012. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

Gyurcsány NEM verette szét a magyarokat!A rendőrség a randalírozó,gyújtogató csőcselék ellen lépett fel,jogosan. Ezt a csőcseléket én nem tartom magyaroknak,csupán bűnözőnek!

A kérdésre, Orbán a nagyobb hazug.

2012. márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Gyurcsány igenis szétverette a magyarokat! Az akkor pártól független kiabáló tömeget terelték össze a fidesz gyűlésen résztvevőkkel, aztán kezdték ostrom alá venni a tömeget. te meg a hozzád hasonló prolik kinyalhatják a seggem!
2012. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

Egyébként azt hiszem jól jellemzi az Orbán híveket amikor úgy fogalmaznak hogy ők aztán mindenkit iszonyatosan tisztelnek és soha senkit nem sértenének meg stb... Aztán elkezdik a másikat pocskondiázni, leszólni és akár ordenáré stílusban beszélni!

Ez a képmutatás egyik legundorítóbb formája amit a vezérüktől tanultak!

Nem mellesleg ők azok akik egészen eddig akarták a komcsi ügynökök nevének nyilvánosságát aztán most hogy Orbán rejtegeti hirtelen egy 180 fokos fordulattal most azért vonulnak föl és harcolnak hogy titokban maradhasson minden komcsi titok!

Úgyhogy az ilyen"rendkívül korrekt és rendes" emberekből már egy kicsit elegem van akik köpönyegforgatóak...

2012. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként remekül jellemzed a hozzászólásoddal azokat akik pont azt hiszik magukról hogy mindenkiről tudnak mindent s egy átfogó véleményt alkotnak egy politikai közösségről, persze mindezt csak negatív jelzőkkel mert az nem összevethető a saját nézeteivel! De igen én kijelentem hogy mindenki élhet a szabad vélemény nyílvánítás jogával ahogy én is élek vele akár ordenáré stílusban akár nem, ez függ a másik stílusától is! Ti is ugyanúgy beszoltok , ocsmány paraszt dolgokat mondtok a másikról s közben ti is ugyanúgy beképzeltek vagytok mert azt hiszitek mindent jobban tudtok! Ez mindig is így volt van és lesz! Mindkét oldalról!
2012. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az Orbán.
2012. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!