Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki lesz a következ...

Szerintetek ki lesz a következő államfő Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ki lesz jó a Fidesznek és neked ki lenne jó?
2012. márc. 29. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%

A kérdés nem aktuális,mert m jelenleginek évk múlva jár le a mandátuma. Nem váltja le a Fidesz és ő sem mond le.

Olyan embert nem tudok,aki megfelelne.

2012. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Valaki0702 ***** válasza:
2%
Vona vagy Orbán.
2012. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Valaki0702 ***** válasza:
6%
Nekem inkább Vona felelne meg ,mint elnnök.
2012. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2%
Vona Gábor.
2012. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ki lesz jó a Fidesznek és neked ki lenne jó?"

Nem tudom, de az biztos, hogy két különböző személy lenne a válasz.

2012. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Amennyiben SP lemond, úgy nagy valószínűséggel Orbán fog felcsücsülni a helyére...

Onnan már csak igen kevés választja el, hogy visszaállítsa-állítassa a királyságot, és királlyá koronáztassa magát a befagyott Duna jegén, mint anno Mátyás királyt...


Bár ez az időszak sose jöjjön el, mert akkor lesz itt igazán nemulass :(

2012. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

egyre biztosabb h lemond. van olyan pletyka is hogy reggel már a Fidesz előtt lemondott, de ki tudja.

Amúgy Martonyiról szokott szó esni, marha jó, régen volt szabadkőműves közt. elnökünk. az, akit épp ma vittek el a Parlament mellől...

2012. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Ozmium42 ***** válasza:
24%
Van egy olyan érzésem, hogy előre meg volt tervezve. Amikor a Fidesz köztársasági elnököt jelölt, Kövér Laca és Schmitt versengtek. Kövérnek eléggé lebiggyedt a szája széle, mikor nem ő lett. De lehetséges, hogy előre megbeszélték, hogy majd Palit pár év múlva leváltják, és akkor majd lehet ő. Nagyon nem szeretném Kövér Lacát, akkor inkább Dr. Schmitt Pál (vagy helyette tetszőleges jobbikos jelölt)
2012. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%

Nem tudom hogy nekik ki felelne meg, de egy biztos!


Hogy ha új elnök lesz, akkor a következő kormány, ha és amennyiben leváltják a szavazók a Fideszt, akkor beszopt@!

Ugyanis így nem 1 évig tolódik be az esetleges új kormányba Schmitt, hanem valaki más fog regnálni 3 évig az új kormány ideje alatt, vagyis ellehetetleníti a munkát.


Kb 95% az esély arra, hogy Orbán ezt tudta, és most így gondolkodnak!

2012. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-dik erre én is gondoltam, de szerintem ez túl égő lenne és még így se érné meg nekik.Szerintem Kövér László lesz vagy Vízi E. Szilveszter, esetleg Martonyi.De nekem tök mindegy a hatásköre gyakorlatilag nulla úgyhogy szerintem nem is kell új.Én valami normális embert várnék aki kimer állni a magyarokért, olyat mint a szlovák és a cseh elnök.
2012. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!