Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szánalmas, hogy lekapcsolt...

Nem szánalmas, hogy lekapcsolták Schmitt facebook oldalát, mert rengetegen követelték a lemondását?

Figyelt kérdés

"Schmitt Pál hivatalos Facebook-oldalának szerkesztői negyed 7 körül közölték, tíz percen belül lekapcsolják az oldalt. Megtették.


Elszabadultak az indulatok Schmitt Pál hivatalos Facebook-oldalán. Az utolsó bejegyzéshez 444 hozzászólás érkezett, amelyek jelentős részében az államfő lemondását követelik.


Negyed 7 körül az oldal szerkesztői azt közölték, hoyg 10 perc múlva lekapcsolják az oldalt. Megtették, az oldal elérhetetlen."


[link]


2012. márc. 29. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Amiről nem tudunk, az nincs, nem ismerős ez a politika? A gengszterváltás óta mindenki előszeretettel hódol ennek a módszernek.
2012. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Remélem Orbán fb oldalát is lekapcsolják.


Yupiter

2012. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Az a szánalmas, hogy ilyeneket írnak. Komolyan nem mindegy ki a közt. elnök? Úgy is egy ember irányít mindent. Úgy táncol mind, ahogy fütyülnek neki. Schmitt tud több nyelven, így előnybe van. Ennyi. Nem azért választották meg őt anno, mert ott van a doktoria. Ha szavazás lenne most, biztos vagyok benne, hogy aki rá szavazott az most is rá szavazna.
2012. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Hm, én is beszélek három nyelvet, lehetek köztársasági elnök? Látszólag nem igazán szigorúak a kritériumok...
2012. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2%
előző, neked még érettségid sincs, hiszen szövegértésből elégtelen. Így meg mit akarsz?
2012. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Ajjajj, támad a Schmitt-fanboy.
2012. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

" Ennyi. Nem azért választották meg őt anno, mert ott van a doktoria. Ha szavazás lenne most, biztos vagyok benne, hogy aki rá szavazott az most is rá szavazna."


Remélem azt azért tudod, hogy az országgyűlés azért Schmittet választotta, mert egy bábot akart Orbán. Ő csak egy báb, meg is mondta, hogy mindent aláír amit a Viktor akar.

2012. márc. 29. 19:11
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem én nem vagyok semmilyen fanboy. Én csak MSZP, LMP, DK ellenes vagyok, mert nem kommunisták neveltek, és nem mosták mg át az agyam.
2012. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező! Olvasd el még egyszer amit írtam és rájössz, hogy ugyan azt írtad le nekem, amit én neked.
2012. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felháborító, külföldön anno a közlekedési miniszter lemondott, mert 2 vonat összeütközött. Nálunk még ha egy ország követeli se mond le, csak mosolyog és kiakad, hogy mi köze a kettőnek egymáshoz. Talán a betyárbecsület, de látom naiv vagyok.
2012. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!