Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rengetegen szeretik, sokan...

Rengetegen szeretik, sokan utálják, de mindenki olvassa. Te miért olvasol kuruc. Infot?

Figyelt kérdés
www.kuruc.info
2011. márc. 12. 12:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Nevetni akarok.
2011. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem olvassa mindenki, el vagy te tévedve, kicsirigó.
2011. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom,ki az a Mr/Mrs Mindenki,de én pl.nem olvasom.
2011. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

Én egyáltalán nem szoktam. Maradok inkább a valós híreknél...


Pedro

2011. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
Én egyáltalán nem olvasom.
2011. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Mi az a kuruc.info? ?.? ... Azaz... Inkább nem akarom tudni. :D
2011. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

Mert ferdít, ezért nem olvasom, csak ha rossz kedvem van és szeretnék nevetni egyet.

De ne csak a szavakat dobáljuk itt van egy. [link]


néhány idézet a levélből "köztudott róla, hogy zsidó, és még büszke is rá." "az SZDSZ pénzeli." "Tavaly a legelső ember, akit kirúgtak, egy bajtársam volt. Egy kisebb ügy miatt kellett távoznia, bár az inkább játszhatott közre, hogy nyíltan az igazgató szemébe mondta, hogy utálja a zsidókat" "Mivel nincs a pólón önkényuralmi jelkép, vagy a nyugalom megzavarására alkalmas minta, ezért emiatt nem rúghat ki" a kihagyhatatlan "csak azért pécéz ki magának, mert szeretem a hazámat"


újabb kiváló gyöngyszeme, arra hogy néhány diák a jogait nagyon ismeri, a kötelességeit kevésbé, egyébként ez az igazgató több magyar iskolát létrehozott kárpátalján és Erdélyben, a kuruc mégis lámpaernyőt csinálna belőle... na igen a Kuruc ha nem is mindig jár utána (soha) ki nem hagyna egy ropogós zsidózást.

2011. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Nevetséges az egész oldal, az meg méginkább, hogy valakik hiteles hírforrásnak írják le, ami az eltitkolt igazságokat is feltárja.
2011. márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
pl. én nem olvasom.
2011. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
Csak ritkán olvasom, amikor nevetni akarok. Mégpedig azért, mert amennyire nem hiteles, annyira szubjektív.
2011. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!