Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy Magyarország már...

Most, hogy Magyarország már bőven kimeríti a viccállam kategóriát, büszke vagy arra, hogy magyar vagy?

Figyelt kérdés
Sok külföldivel találkozom és kivétel nélkül vagy megjegyezték, vagy viccelődtek vele, hogy Magyarország egyre messzebb kerül a demokráciától. Eddig védtem az országot, hogy a külfödi sajtó kicsit túlreagálja a dolgot, de a schmittes dolog után beláto, hogy igazuk van, ez az az ország, ahol a kiváltságosok mindent megtehetnek következmények nélkül. Én most kifejezetten szégyellem, hogy magyar vagyok.
2012. márc. 31. 11:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagy egedül.
2012. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 .:Laci:. ***** válasza:
93%
én nem szégyellem a magyarságom, csak azt, hogy ilyen az ország vezetése, hogy mindent megtehetnek büntetlenül...
2012. márc. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
19%
Büszke vagyok, most is csak egy idegen hatalom irányítja az országot, aminek hamarosan vége
2012. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
és milyen idegen hatalom? szerintem elég magyarosch
2012. márc. 31. 11:30
 5/26 anonim ***** válasza:
43%

Én eddig is szégyelltem, és nem azért mert ilyen a kormány, hanem azért amilyenek egymással az emberek.


Egy normális családot alig találni ebben az országban.


Az emberek 95% a meg valamilyen szenvedély, vagy kényszerbetegségben szenved, és alig találsz embert aki a földön jár, vagy még esetleg becsületes is.

2012. márc. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%
Szal a magyar az olyan, ha megfigyelitek, hogy előbb hisz a tvnek a rádiónak,a reklámoknak, a magazinoknak, az internetnek, a saját főnökének, vagy a saját "ismerősének" mint a saját gyerekének.
2012. márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Mégis mit szégyelsz azon, hogy magyar vagy? Te plagizáltál vagy a vén komcsi? A külföldi ismerőseid az áldoktor után fognak megítélni? Ha igen, akkor elég nagy bajok vannak. Az állandó nyüszítés, hogy jaj szégyellem, hogy magyar vagyok, jaj máshol mennyivel jobb az élet, na ez az igazi hungarikum.
2012. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

A baj a gyökereknél kezdődik.Sajnos a szocializmus a tolvajlás rendszere volt.Az emberek azt loptak a munkahelyről amit tudtak.A húsüzemből nagy szatyorral lopták a húst , meg a többi üzemből is a munkadarabot , az irodából a papírt és még sorolhatnám.És ez a mentalitás uralkodik nagyon sok polgárán , a politikusokon is és a takarítókon is.A szocializmusban az emberek lopták az államot , most ez a helyzet megfordul.A magyar emberek nagyon találékonyak , okosak és tehetségesek.Ezért is sikerült sokuknak külföldön valamit nagyon építeni vagy meggazdagodni , valamit feltalálni.Sajnos a jelenlegi kormány nem engedi a népet kibontakozni , hiányzik a demokrácia.


A családomból többen költöztek külföldre.Egy rokon az USA-ba neki van 2 műhelye , ő a tulajdonos , jobban él mint az átlag amerikai középosztály.Egy másik rokon Kanadában él és étterme van.Ha engedné kibontakozni az embereket a kormány akkor ez az ország sokra vihetné.Na de előbb el kellene felejteni a lopós mentalitást amit a szocializmus okozott.

2012. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
68%

Most vagyok még csak igazán büszke.

És még mielőtt valaki félre értene: UTÁLOM A FIDESZT!

2012. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

"én nem szégyellem a magyarságom, csak azt, hogy ilyen az ország vezetése, hogy mindent megtehetnek büntetlenül..."


Egyedül rajtunk múlik megbüntetjük -e őket, vagy tényleg mindent megtehetnek.

2012. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!