Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vicces, hogy a jobbikosok...

Nem vicces, hogy a jobbikosok nem merik kritizálni Schmittet, mert azt gondolják, hogy akkor "beállnak a mocskos libsi" táborba?

Figyelt kérdés
Kurucinfó kommentelői, saját ismerőseim, és még ennek az oldalnak a látogatói alapján mondom ezt.
2012. márc. 31. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj fel a kuruc infóra és győződj meg róla hogy valóban igaz e amit itt megkérdeztél?
2012. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én Jobbikosként elítélem a fenébe ctrlSchmittet.


Volt tegnap ez a fura hídfoglalósdi néhány jobbikos részéről, nem igazán tudtam hova tenni.


Amúgy azelempé se azért pörög most annyira a Petőfi hasonmásukkal, mert akkora nagy lenne az igazságérzetük, hanem mert ha nem szerepelnek eleget a képernyőn, akkor az a maradék kis választójuk is elfelejtik őket, azt többet nem tudnak kaszálni 2014 után. Igyekeznek bezsebelni a bizonytalan pesti egyetemista szavazókat.

Komoly 100 milliók múlnak azon, hogy valaki bekerül e a parlamentbe, vagy sem.


Amúgy most minden hírportál, a kuruc is snittet szidja, én nem érzek akkora különbséget.


Nagyon öszöd amúgy most ez az egész, botrány kiderül, és még minekünk kell szégyenleni magunkat, hogy nem szeretjuk Snittet.

2012. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Könyörgöm nézz már utána a dolgoknak, mielőtt hazugságokat terjesztesz a Jobbikról:

-A Jobbik tüntetést is szervezett Plagi ellen.

-Törvénymódosítást nyújtottak be a plagizálás büntethetőségéről.

-Javasolták az ügy kapcsán az ügy kapcsán a közvetlen elnökválasztás bevezetését.

2012. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Emberek, nem a Jobbikról beszélek, vagy a kurucinfó cikkeiről. Hanem a szimpatizánsokról, a kommentelőktől. Teli vannak olyanokkal, akik szerint "nem kéne közösködni". Szerintem ez nevetséges.
2012. márc. 31. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se kéne közösködni a többi ellenzéki párttal, azok már lejáratták magukat.Az Esztergomi közös jelölt is felháborított.A jobbik igenis kritizálta Schmidtett de attól még nem kell a többi párttal együtt tenni azt.
2012. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Valaki0702 ***** válasza:
Gratulálok Kérdező kérdeztél egy hülyeséget amivel csak azt akartad el érni, hogy most aztán mindenki forduljon a Jobbik ellen. Nézz utána mi ellőtt még egy ilyen hülyeséget kérdezel.
2012. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!