Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Köztársasági Elnök személye...

Köztársasági Elnök személye sérthetetlen. Ez mi? Úgy tarkón lőném hogy az hihetetlen.

Figyelt kérdés

Kinek képzeli ez magát?Ilyen nem való az országba..Orbán meg mehetne vele együtt,még hogy nem sérthető a személye,csak azért mondja ezt,mert ő szavaztatta meg,hogy trónra kerüljön..

Mi a véleményetek erről a "sérthetetlen" dologról?


2012. ápr. 1. 11:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Az a baj, hogy te egy oltári primitív ember vagy és csak irigykedsz? zavar?, hogy sérthetetlen. Sosem leszel olyan szinten, hogy ezt a dolgot megértsd, a náci tarkón lövős csökött agyaddal.
2012. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
Tudod, vannak olyan jogi dolgok, amiket te nem értesz...
2012. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Nana! Azert nem kell egybol tarkon loni! :)

A halalbuntetes nem veletlen a vilag legtobb orszagaban nem elfogadott buntetesi modszer.Vegulis o sem olt meg senkit, mar ha csak ebbol is kiindulsz, is hulyeseg az otlet, a halalbuntetes emberhez meltatlan cselekedet, plane ilyenert.Tudom h a Jobbik azt szajkozza vissza a halalbuntetest, de ha belegondolsz regen sem(amikor meg mindenutt a halalbuntetes volt az elfogadott)volt kevesebb bunozes, korrupcio stb.

Egyebkent en csak egyszeruen kiutasitanam az orszagbol, mehetne Alaszkaba a Szaharaba vagy Kanadaba ,( mert pl. a legtobb menekult oda megy)...amugy en ertem miert vagy felhaborodva, hat sztem a koztisztviselok szemelyenek csak addig kene serthetetlennek lennie, amig az erkolcse is serthetetlen valakinek....sztem ilyen egyszeru a keplet.

2012. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
smitt egy SENKI
2012. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Elég szomorú,hogy ebben a helyzetben sérthetetlen,és effektíve azt csinál amit akar.Görcsösen kapaszkodik a bársonyszékhez meg az evvel járó luxushoz.Ugye nem gondoljátok,hogy az elnökségi pozició érdekli ennyire?
2012. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Mégis én a jogot nem értem,hogy lehet bárki is sérthetetlen?

Ugyanúgy csak egy húskupac mint bárki más,fogja a golyó,penge,akármi,akkor mégis mitől különb?

Mivel ér többet mint akárki más?

Kinek képzeli magát?

A Kripton-ról jött tán?

egy büdös csicsk@!!!!!!!!!!

2012. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
SP-t ki kellett volna tüntetni nem elzavarni kell hisz sokáig tudta titkolni a lopott cuccot. Gondoljatok bele ha Mszp-s lett volna SP akkor hamarabb kiderült volna és már a fidesztől nem lenne ott mert a fideszt addig ette volna a fene amíg ki nem pacérolják onnan a lopott cuccával együtt. De mivel fideszes így az a kö..ög selmeci szerint le van zárva az ügy tiszta röhej nem?
2012. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Az egyenlők közt is mindig vannak egyenlőbbek. Mentelmi jog a képviselőknek, sérthetetlenség a közt. elnöknek. Nem testszik? Nekem sem. Tudunk ellene tenni valamit? Elmegyünk.
2012. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
3%
Pont az ilyen ócsároló sza*házi tömegek miatt kell sérthetetlennek lennie.
2012. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!