Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne ha az mszp és a...

Mi lenne ha az mszp és a fidesznek koalícióba kellene lépniük egymással?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 09:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%

"Mi lenne ha az mszp és a fidesznek koalícióba kellene lépniük egymással?"


Ez volt a kérdés. Én erre meg mertem kérdezni, hogy miért is kellene. Mert az, hogy "mi lenne, ha" erősen függ ám attól, hogy miért "kell" koalícióra lépnük. Félelmetes kérdésemért el is nyertem méltó büntetésemet, a lepontozást.

2009. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
akkor sem azt írtam le, a másik, h az az én dolgom, h hogyan válaszolok egy kérdésre , nem ?
2009. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
33%

"akkor sem azt írtam le, a másik, h az az én dolgom, h hogyan válaszolok egy kérdésre , nem ?"


Te nem is azt írtad le, csak senki sem hozzád beszélt, szerencsétlen idegroncs.

2009. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

Tipikusan ilyen a magyar ember, nem is ismeri a másikat, nem is tudja, h vélekedik valamiről máris elkezdi szidni .. hát gratulálok !

Így ahogy mondod, valóban igazad van, félreértettem a dolgot, de hamarabb is szólhattál volna ! és most egy tirpák, neveletlen, tuskó parasztnak gondollak, de nem aggódom, téged ez tudom, h nem zavar..


Ez a baj amúgy a magyar politikában is, ilyen emberek kerülnek be a parlamentbe, ilyen emberek a választók. Nem értik meg egymást és hamarabb kezdenek el személyeskedni mint h valami észérvet mondanának, ez nyomon - követhető az oldalon is.


elnézést, h közös erővel, de eltértem az eredeti témától.

2009. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%

A választási eredmények logikája szerint egyáltalán nem valószínű egy ilyen koalíció kényszere.

Esélyesebb az, hogy a Fidesz és a Jobbik nem lép koalícióra, és az MSZP alakít kormányt az MDF-fel akkor is, ha a Fidesz kapta a legtöbb szavazatot, de az önmagában nem elég a parlamenti többséghez.

2009. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%
Hát elég nagy szenzáció lenne!Nem tudom elképzelni.
2009. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%
Èn már régen ezt mondom. Egyébként nem csak Dániában volt rá példa, hanem Németországban VAN rá példa. Egyébként othon ezt a mai politikai elittel kizárt dolgonak tartom, hogy megtörténhetne. Pedig jó lenne végre egy kis béke, ahol dolgoznak a politikusok ahelyett, hogy egymást marják.
2009. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"jó lenne végre egy kis béke"


Kinek? Mert szerintem sem egy Fidesz, sem egy MSZP, sem egy Jobbik vagy bármilyen más szavazó nem örülne egy ilyen, egyébként teljesen lehetetlen koalíciónak.


Az az állítás, hogy "jó lenne egy kis béke", teljesen üres általánosság. 1989 előtt nem volt belpolitikai harc, de jó is volt, mi?

2009. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Én ezt Magyarországon a jelenlegi helyzetben nem tudom elképzelni!
2009. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!