Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne ha az mszp és a...

Mi lenne ha az mszp és a fidesznek koalícióba kellene lépniük egymással?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 09:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
káosz :D
2009. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
csoda
2009. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Miért kellene? Az mszp egyébként csak Budapesten létező párt...
2009. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Ezt a mesét én még nem hallottam:))
2009. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
szerintem akkor záros határidőn belül mindekettő megszünne az alacsony támogatás miatt és valamelyiik mai kispárt vezethetné az országot
2009. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Az MSZP vidéken is sok helyen létezik.Egyébként meg az történne,mint pl.Németországban.Koalícióba akkor kell egy pártnak egy másikkal lépnie,ha egyedül nem tud kormányt alakítani. Nem a válsztások előtt,hanem utána-

Az,hogy mi történne ? Erre senki nem tud válaszolni.

2009. jún. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Jó nagyot röhögnék, hogy csak kibújt a szög a zsákból, és nekem volt igazam, hogy mindig is lepaktumoltak egymással a háttérben, és csak a kamerának mutatták, mennyire utálják egymást. :-D
2009. jún. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Északon (pl. Dániában ) volt már ilyenre példa, a két ellentétes beállítottságú és amúgy is rivális nagy - párt a a válság kezelése érdekében koalícióba lépett és megoldották a problémákat.

Magyarországon nem tudok hasonlót elképzelni sajnos, nem eléggé értelmiségiek a vezetők h bevallják erre szükség lehet, nem tudnának egymással együttműködni és a nép sem tolerálná.

Sajnos itt túl nagy a széthúzás még magyar és magyar között is, nemhogy politikai szinten ...


*

2009. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Koalícióra "kellene" lépniük? Mihez kellene?
2009. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
elnézést, de azt írtam, "h szükség lehet" nem azt h "Koalícióra "kellene" lépniük". a két dolog logikailag is más. mielőtt valakit lepontozol és beszólsz neki olvasd el, h mit ír és próbáld felfogni is !
2009. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!