Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Több helyen olvastam, hogy a...

Több helyen olvastam, hogy a Jobbik kijelentette, hogy nem demokratikus párt. Ez mikor és hol volt?

Figyelt kérdés
Én nem tudok ilyenről, esetleg linket tud valaki?

2012. ápr. 2. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az 2012-es politikai évadnyitón mondta Vona Gábor.Linket nem tudok de keress rá biztos lesz videó valahol, én láttam tényleg mondta persze ezt is elferdítette a média.
2012. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az m1-en a ma reggelben is mondta.
2012. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem így mondta. Hanem, hogy HA EZ a demokrácia AKKOR ő nem demokrata.
2012. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez diktatúra nem pedig demokrácia, bárki bármit mond is, ezért én sem vagyok demokrata.
2012. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Na ez az, ha Vona mondatát meg lehet azzal magyarázni hogy a média másként mondta, akkor Matolcsy, vagy Lázár ominózus mondatait miért nem? Kicsit elfogult a dolog, nem érzitek? Egyébként olyan is van itt úgy látom aki nem tudja mi a diktatúra. Legalább ne tegyétek magatokat nevetségessé. Attól hogy két harmaddal nyer egy párt de van még mellette másik 3 az demokrácia. Azon meg ne akadjon már fel senki hogy a Fidesz hozza a törvényeket. Fura is lenne ha fordítva lenne.
2012. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Sz1u ***** válasza:
2012. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Akár jobb ,akár bal oldali "politikus" baromságot beszél ,akkor miért kell a "fanoknak" körömszakadtáig védelmezni? Ha valaki hülye ,miért nem mondja ki senki nyíltan :HÜLYE VAGY BAKKER!
2012. ápr. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Valaki0702 ***** válasza:
Hát Szlu most nem azért de ha Vona hülye akkor ne is beszéljünk az MSZP-ről vagy akár a Fideszről. Éppen ez a probléma, hogy a sajtó és az ellen drukkerek mindent kiforgatnak. Én ezt egyébként nem halottam de biztos mondott ilyesmit csak ugye mivel JOBBIKOS ki kell forgatni a szavait.
2012. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Valaki0702 ***** válasza:
Bocs nem téged akartalak írni Szlu hanem t55-t.
2012. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Sz1u ***** válasza:

14:02 Valaki0702


"Hát Szlu most nem azért de ha Vona hülye akkor ne is beszéljünk az MSZP-ről vagy akár a Fideszről."


Most ne is, mert nem arról szólt a kérdés.


"Éppen ez a probléma, hogy a sajtó és az ellen drukkerek mindent kiforgatnak."


Ebben lehet igazad, de vice versa, mindkét oldalról a saját szájuk ízére forgatják a szavakat (szerény véleményem szerint a kuruc toronymagasan vezet a kiforgatásban - de ezt biztos megcáfolod).


"Én ezt egyébként nem halottam de biztos mondott ilyesmit csak ugye mivel JOBBIKOS ki kell forgatni a szavait."


Szándékosan kurucos cikket linkeltem, hogy "hitelesebb" legyen a jobbikosoknak!


Egyébként pedig respect a bocsi kérésért! Kevesen képesek rá!

2012. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!