Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem Fidesz pártiak, ti kit...

Nem Fidesz pártiak, ti kit látnátok szívesen a Sándor-palotában?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 22:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Mivel ma hallottam, hogy Vizi E. prof., Orbán Viktor és Schmitt Pál is hétvégi telek szomszédok évtizedek óta, Pálinkás profot.
2012. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Magamat.
2012. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Én is jómagamat. Doktorit meg majd másolok valahonnan.
2012. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
egy volt alkotmánybírót pl.
2012. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Sólymot anno mintha csak erre találták volna ki.
2012. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Sólymot én szerettem.


De komolyságot félretéve úgyis fideszes lesz. Kósa Lajost, például. Ő nem olyan megosztó talán. Aztán mindegy kit választanak, úgyis lesznek, akiknek nem tetszik.


KÖZVETLEN VÁLASZTÁST!

2012. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem hogy Sólyom László még egyszer elvállalná az elnökséget a vitéz úr felkérésére.Szerintem kicsit becsapva érezheti magát azóta hogy a kormányra kerülése után a "kedves vezetőnk " nem őt hanem S.P. urat nevezte ki.
2012. ápr. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Sólyom egyértelműen! Ő mindkét kormány alatt mert kritizálni és nem nagyon lehetett befolyásolni!


Bár ha fricskázni szeretnék és úgy ajánlhatnék egy rendkívül tisztességes embert akkor Tulassayt ajánlanám!

Na abban az emberben van tisztesség, önfeláldozás és gerinc!!

2012. ápr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
12%

Tulassayt? Egy olyan embert, aki az egyeteme érdekeit képes volt az ország érdekei elé helyezni azáltal, hogy (elég gyenge indokkal) lemondott posztjáról szítva ezzel a tüzet olyan gondolatok alá adva lovat ezzel, mint hogy a tudomány hazánkban csak kiszolgálója a politikának?

Ezen kívül jogilag is kétes Schmitt doktorijának elvétele egyfelől jogkör, másfelől értékelési szempontok miatt.


Gyakorlatilag háborút indított, ugyanis a régi rendszer szolgálóit vagy csak benne egyeseket akiket erre érdemesnek találtak, azoknak jóformán adományozott doktori címekkel jutalmaztak, vagyis most sok fej hullhat a porba.


A tudomány meg egyáltalán nem tiszta, sem itthon sem máshol. Tessék mit találok: [link]

2012. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 nagyontamas ***** válasza:
94%

"Tulassayt? Egy olyan embert, aki az egyeteme érdekeit képes volt az ország érdekei elé helyezni"


Szerintem aki nem lát tovább az orránál, az hiszi az ország érdekeinek, ha eltusolunk egy csalást!


A kérdésre válaszolva egy olyan elnökre lenne szüksége az országnak, aki nem megosztja, hanem összefogja a nemzetet!

Nyilván a közvetlenül választott elnök lenne leginkább ilyen, de a jelenlegi alkotmány ezt nem teszi lehetővé.

A FIDESZ -nek kell ezért, egy ilyen embert találnia, kikérve a többi párt véleményét is.

Csak az a kérdés, hogy ez e a FIDESZ szándéka, vagy megy tovább az úthenger?

2012. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!