Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik képes lesz valaha is...

A Jobbik képes lesz valaha is irányítani az országot ha megválasztják?

Figyelt kérdés
Már ha megválasztják, szerintetek az ország élére kerülhetnek?

2012. ápr. 5. 01:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%

"Már ha megválasztják, szerintetek az ország élére kerülhetnek?"


Ha megválasztják akkor az ország élére kerülhetnek-e??

Gratulálok!

2012. ápr. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 doboszoli ***** válasza:
62%

Ilyen szinten, érzelemből, indulatból már nem szabad döntéseket hozni, mert arról semmi jót nem ír az álmoskönyv.

Jelenleg is látjuk..

Nem kéne erőltetni!

2012. ápr. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
21%
Természetesen. Egyedül a Jobbik képes valóságos, a nép akaratát megtestesítő kormányzásra ámokfutás és kizsákmányolás helyett.
2012. ápr. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%
Képes lenne, az nem kérdés. Csak az a kérdés, hogy hová vezetné az országot? Szerintem a teljes pusztulásba, de legalábbis úgy indítana, hogy csődbe viszi az országot (hitelek nem fizetése).
2012. ápr. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
72%
Csak rövid távon. Olyan mértékben határozott és megmásíthatatlan az álláspontjuk sok kérdésben,h vállalhatatlanok a kompromisszumok.Bármennyire hihetetlen de a parlamenti jelenlétük a jelenlegi helyzetben szükséges és kell.Nem egy indítványuk szerintem kiváló.És ezt egy épphogy balos mondja.(Fidesztől mindenesetre kissé balra)
2012. ápr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%

Talán. Kicsit nekem most olyanok, mint a tinik a felnőttek között: marha nagy igazságérzetük van és úton-útfélen hangoztatják az elgondolásaikat, tojnak a szabályokra, mindent feketén-fehéren látnak. Ez nem baj, de amíg ezen a szinten vannak, addig felelősségteljes munkát nem szabad rájuk bízni.

Ha felnőnek és megértik a dolgok összefüggéseit (hiába volt elég a választóknak annyi, hogy kiseprűzik a multikat és magyar cégeket tesznek a helyükre, a megvalósításnál azt is meg kéne határozni, hogy miből, és lehetőleg nem kéne elvonni pénzt sehonnan - csak egy példa), akkor képesek lehetnek irányítani az országot. De most még nem.

Bár az is lehet, hogy pont azért játsszák ezt most, mert nincs a vállukon felelősség, innentől azt mondanak, amit akarnak. És ha lenne, akkor felelősen viselkednének. De a jelenlegi helyzetben inkább ne kísérletezzünk.

2012. ápr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
45%
Eddig sem sok párt tudta irányítani az országot, ugyhogy sokkal rosszabbak nem lehetnek
2012. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
39%
A Jobbik soha nem lesz kormánypárt, egyszerűen képtelenek annál nagyobb tömeget megmozdítani, amennyit már elértek. Gazdasági programjukat a kutya sem veszi komolyan, a cigányprobléma pedig szerencsére nem érinti az ország nagy részét közvetlenül.
2012. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Huh hát sok komment jött rövid idő alatt. Először is az első válaszolónak üzenném hgoy tanulja meg értelmezni az alkérdésem, nyilván nem ismeri a vesszőt és nem tud magyarul sem, már jelentettem is. A többieknek pedig nagyon köszönöm, sokféle válasz jött, akkor most kitoldom én is az enyémmel. Az a véleményem hogy a jobbik egy igazi állat párt, jól gondolkodik ugyan, de álomvilágban él. És ha véletlenül hatalomra kerülne nem vagyok biztos benne én sem hogy elbírna az országgal, még jobban csődbe vinné. De viszont az is meglehet hogy betiltja a bevándorlásokat, a küföld árucikkek behozatalát és saját magyar ipar alakul ki, ha jól csinálná, az ország felvirágoztatására nem az Unió kell, hanem egy ütőképes párt az ország élére. Eddig a Jobbik mutat valamit, igaz nem túl meggyőző, mert tele van bakancsos bunkó kopasszal akik Petőfi Sándornak képzelik magukat. Ez a probléma, a párttagok egyszerűen megátalkodottak...nem bíznám rájuk a pénzemet, de úgy vagyok vele hogy inkább a Jobbik mint a Fidesz vagy az MSZP vagy bármelyik.
2012. ápr. 5. 13:17
 10/30 anonim ***** válasza:
63%
igen igen kb olyanok mint a tinédzserek és tojnak a szabályokra. de én nagyban szimpatizálok velük. de még gyerekcipőben jár. a miép is nagyon tetszett nekem de már nincs.
2012. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!