Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a röhejesebb? Hiába...

Melyik a röhejesebb? Hiába mondta az idős hölgy a telefonon, hogy jól van vagy az, hogy még meg is bírságolták az unokáját, mikor tévedésből a kommandósok rátörtek a családra.

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 5. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is olvastam ,simán elmenne egy vígjáték sorozatba az egész:)
2012. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az oreg holgy hiaba mondta...eroszakkal is megvedtek...fo a biztonsag!!!

Ahol meg kene, ott meg le vannak fizetve(tiszt. a kiv.nek)

Az egesz egy komedia.inkabb szanalmas komedia.

2012. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a legdurvább, hogy ez bárkivel megeshet. Az hagyján, hogy nem kértek bocsánatot, de a károkat megtérítik, amit okoztak a betöréskor?

Ha velem csinálnának ilyet és nem kérnének térden állva bocsánatot, akkor feljelenteném az egész bagázst, hogy eltűnt egy köteg pénz az asztalról, hadd szívjanak egy kis belső vizsgálaton.

2012. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Tényleg kabaré.

Én a kedves aggódó rokonra hárítanám az összeget, túlzott aggodalmaskodás miatt.

Bár, ha jobban belegondolok, hogy mennyire nem figyelünk manapság egymásra... Ha valaki rosszul lesz az utcán, hányan mennek el mellette úgy, hogy azt gondolják, biztosan részeg, és nem segítenek. Így megértem az aggodalmat. Ráadásul, nem bírságot kellett volna kiszabni, hanem elnézést kérni az okozott kellemetlenségért.

2012. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Én a kedves aggódó rokonra hárítanám az összeget, túlzott aggodalmaskodás miatt. "


De az a vicc, hogy miért büntették meg. Mert nem mondta meg a nevét. Most ki az aki mikor rátörik a házat tud válaszolni a sokktól.

2012. ápr. 5. 14:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a cikk egy akkora baromság, hogy el sem hiszem, hogy igaz. Ha mégis akkor meg már tényleg régesrég fel kellett volna oszlatni a rendőrséget és elküldeni őket kapálni, mert ezt már bárki jobban csinálná.
2012. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Ez a cikk egy akkora baromság, hogy el sem hiszem, hogy igaz. "


A baj az, hogy igaz.

2012. ápr. 5. 17:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez valóban röhejes :D erre aztán lehet pénz, hogy egy rakat kommandós meg tűzoltó menjen el egy családi házhoz mert egy rokon furcsának találta a nagymama hangját a telefonon :D remélem ebből legalább lesz valami kis botrány és a végén csak nem fizettetik meg a hülyeségüket szerencsétlen unokával, akinek szerintem elég volt az a közröhej amit kaphatott az öltözéke miatt mikor bevitték.
2012. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!