Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Máris összejött az éves...

Máris összejött az éves államháztartási hiány 90%-a pedig még csak április van! Mit szólok hozzá?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Hogy mit szólsz hozzá azt csak te tudod, egyébként mindenben szinte belenyúltak, nem csodálkozom. Bár elég feltűnő, hogy mindegy, hogy, de pénzt akarnak beszedni,büntetnek, emelnek stb.
2012. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

(Miért merül fel ez a kérdés mindig újra és újra???)


Ez nem nagy hír, mindig így szokott lenni. Van egy csomó kiadás, amit év elején fizetnek ki, és van egy csomó bevétel (értsd, adók), amiket az év végén szoktak beszedni. Azaz szépen bejön még egy csomó pénz év végén, és hiába vagyunk most 90%-on, leszünk majd valszeg 150% közelében is, de az év végén bejövő adók ezt szépen leviszik 103% közelére.

2012. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 $ € Ž ***** válasza:
100%
Ahogy a 2. mondja.
2012. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Na kérdező, engem érdekel mit szólsz hozzá.
2012. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Abban igaza van a másodiknak,hogy év végén lehet majd jobb. De örülhetünk,ha a hiány 60-70 % lesz.
2012. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Sz1u ***** válasza:
39%

20:57


"(Miért merül fel ez a kérdés mindig újra és újra???)


Ez nem nagy hír, mindig így szokott lenni. Van egy csomó kiadás, amit év elején fizetnek ki, és van egy csomó bevétel (értsd, adók), amiket az év végén szoktak beszedni. Azaz szépen bejön még egy csomó pénz év végén, és hiába vagyunk most 90%-on, leszünk majd valszeg 150% közelében is, de az év végén bejövő adók ezt szépen leviszik 103% közelére."


Tökéletesen igazad van! De!!! Azt is tudni kell, hogy Orbán ugyanebből az okból fröcsögött 2010-ben Fletóékra! Tökéletesen ugyanezért! Jogosan követelhetnem, hogy most is fröcsögjenek immáron SAJÁT MAGUKRA?

2012. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem. 2. tökéletes választ adott, teljesen semleges volt politikailag. Ezek után minek kell offolni szlu meg a többiek? szlu, amit mondtál azt nem kérdezte senki. Bántott téged valaki, hogy rögtön támadsz?

Offoltam én is, de csak a nemes cél érdekében, hogy ne legyen több off.

2012. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
off
2012. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hehe tényleg elírtam .... ti mit szóltok wazze?
2012. ápr. 5. 21:53
 10/17 Sz1u ***** válasza:
49%

21:41


"Ezek után minek kell offolni szlu meg a többiek? szlu, amit mondtál azt nem kérdezte senki. Bántott téged valaki, hogy rögtön támadsz?"


Ha figyeltél volna, akkor észrevehetted volna, hogy azt írtam, hogy TÖKÉLETES VÁLASZT adott!


Téged miért bántott, hogy kommentet is fűztem hozzá? Egyáltalán nem őt támadtam, hanem a Szélkakast!

2012. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!