Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kertész Ákos vajon gondolt erre?

Pro Patria kérdése:

Kertész Ákos vajon gondolt erre?

Figyelt kérdés

Erre a cikkre [link] írnék egy rövid választ.


Ha Ön, és a hasonszőrűei még most is a holokausztért siránkoznak (mintha ez lenne az egyetlen és legnagyobb emberirtás a történelemben...), akkor milyen jogon is nevetnek ki, tartanak röhejesnek minket, magyarokat a trianoni sérelmek felemlegetéséért?

Mégis miért követelnek még ma is habzó szájjal bocsánatkérést mindenkitől - tőlünk, magyaroktól mikor kért bárki is bocsánatot, kezdve akár Önökkel? Vagy az nem ugyanaz, mert ott nem "kiválasztottak"-ról van szó...?


Mikor is lesz elég már a milliárdos "kárpótlásokból", az utolsó MÁV-os masiniszta elszámoltatásából is? Mikor mondják majd azt, hogy: nem kell több pénz. És nekünk mikor adtak egy forintot is az országunk műkincsbeli, állatállományi, és minden egyéb vagyonának 40%-át kitevő fosztogatásért, 1919-től 1945-ig fel-felújuló általános szabadrablásokért, a szerbek, románok tízezres határontúli etnikai vérengzéseiért, a szlovák Beneš-dekrétumokért (amit újabban még meg is erősítenek)? A Szovjetunióba ártatlanul elhurcolt több százezer gyermekért, nőért, férfiért, az ok nélkül lebombázott városainkért és repülőről indokolatlanul géppuskázott civilekért a szovjetek, amerikaiak?


És milyen jog alapján teszi kollektíven bűnössé az egész magyarságot a holokausztért? Milyen jog alapján kérik számon még a leszármazottak leszármazottjait is (tudom, zsidó mentalitás, ezredízig megbüntetni a gójokat egy "kiválasztott" megöléséért)? Ellentétben ha mi, magyarok felemlegetjük, hogy a tanácsköztársaság 20 vezetőjéből 19 zsidó volt, csakúgy mint Khon Béla, Rosenfeld Mátyás, Lenin, Marx, Szabó Ervin, etc., ott már "nincs kollektív bűnösség", ott csendesség és békesség kell, igaz, kedves Kertész úr?


Milyen jogot formálhattak egy több ezer évvel ezelőtti földjük visszavételére, ahol már régóta egy fia zsidó sem élt, míg palesztinok igen? Milyen igazság alapján nyomják el az ott valóban OTTHON lévő palesztinokat, veszik semmibe az alapvető emberi jogogokat, és terjeszkednek illegális lakótelepekkel egyre az ENSZ folyamatos megrovásai ellenére (amit mindig a nagytestvér USA vétóz meg)?


Mellesleg ha Önök "őslakosok" azon a földön, akkor mi is volt a moabitákkal, amalekitákkal, kéneusokkal, mi is történt velük...?


Ha joguk van Izrael földjére, ahol eleve kiirtással költöztek be, és már több ezer éve nem laknak ott, a valóban ott lakókat meg gettókba zárják, akkor ebben az esetben mi miért vagyunk fasiszta, irredentista csőcselék, amikor a csupán 90 évvel ezelőtt elcsatolt, és még mindig 2-2,5 millió lakosú, 1000 évig visszanyúló magyar földjeinket követeljük? Mert Mózes annak idején Önöknek hozta le a kőtáblákat, ez jogosítja fel Önöket mind a fenti dolgokra, míg mi csak "gójok" vagyunk, így üljünk szépen nyugodtan a fenekünkön...?

A holokauszt körül való, fél évszázada tartó nyáladzás helyett inkább a jelennel törődjön, és tanulja meg tisztelni mások fájdalmát, emberi jogait is - a zsidók semmivel sem különlegesebbek, ne is tegyen hát úgy.


2012. ápr. 6. 13:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
igen
2012. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
54%
2012. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
34%
Irigyellek az idődért. Nekem például nem áll módomban a szabadidőmben trianonon vagy a holokauszton elmélkedni.
2012. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
20%

"Irigyellek az idődért. Nekem például nem áll módomban a szabadidőmben trianonon vagy a holokauszton elmélkedni."


Gondolkozni nincs időd, de panaszkodni a gyiken, hogy mennyire elfoglalt ember vagy: arra van. :D


Kérdező: nem kell a wall of text, mindenki unja már a zsidók siránkozását, és aki ismeri izraelt, az tudja, hogy az igazi népirtás és igazi nácizmus izraelben folyik. Ráadásul ez nem is kérdés, simán jelenthető a moderátoroknál.

2012. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
48%
Kb másfél percembe telt leírnom azt az egy mondatot. Ennyit azért megengedhetek magamnak :)
2012. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 tetris ***** válasza:
28%
Reméljük Kertész is szokott böngészni a Gyakorin, és elolvassa azt, amit írtál. És reméljük mélyen elszégyelli magát.
2012. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
38%
Igazad van de 1. nem érdekli őket , 2. még nekik van a legnagyobb lobbi erejük az USA-ban addig ez amit leírtál így lesz.És ez most nem gonoszságból írom ez elismert tény.Ezekkel a baloldali újságíróknak meg csak meg kell nézni miket írtak a rendszerváltás előtt, akkoriban még Palesztina volt a "szövetséges" akkoriban ezek őket istenítették most Izrael seggét nyalják és jól megéltek akkor is most is.Nincs ezeknek önálló véleményük és soha nem is volt, sima bértollnokok.
2012. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
63%
Nézzetek nyugodtan hazaárulónak de szerintem másképp kéne reagálni erre. Nem egyből letámadni őt az utcán hanem belegondolni hogy miért gondolja ezeket. Mer nem hinném hogy csak poénból írta amit írt. Keresni kéne azt a pici igazságot benne. Mindenki csak büdös zsidózza őt ahelyett belegondolna.
2012. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Úgy vélem, se nem támadtam le, se nem "büdös zsidóztam", hanem rávilágítottam néhány párhuzamra, és felvetéseket sorakoztattam fel az írására reagálva...
2012. ápr. 6. 17:14
 10/35 anonim ***** válasza:
82%
Nem is rád értettem hanem másokra. Menj csak fel a kurucra vagy más ilyen "jobboldali" lapra. Itt az oldalon is csak ez a "hazaáruló büdös zsidó húzzál az országból" duma megy.
2012. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!