Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudnátok linkelni Magyarország...

Tudnátok linkelni Magyarországon is sugárzott sorozatot vagy filmet, esetleg ismertebb magyar weboldalt, ahol kimondja bárki is hogy homoszexuálisnak lenni jó és követendő példa?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 20:06
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

16:21!


"Azért vertek meg, mert kék a szemem, vagy mert aznap sárga póló volt rajtam? [...]

Ne tegyél nekem úgy, mintha a melegek rettegve merészkednének ki a napfényre."

Úgy teszel, mintha nem támadnának meg embereket azért, mert mást gondolnak, más vallásúak, más származásúak, vagy más szexuális beállítottságúak... hol élsz te?


Én azt tudom, amit a barátaim mondanak. Hogy amikor kézen fogva sétált a barátnőjével, beszóltak neki, hol szexuális tartalmúat, hol "takarodjatok innen, nem kellenek ilyenek Magyarországra" mondatokat. Aki meg a barátjával sétált, azt meg betalálták a "köcsög", "ratyi" jelzőkkel, és amikor ezt nem hagyták szó nélkül, akkor meg lökdösődés lett a vége. Igen, mindkét párba azért kötöttek bele, mert azonos nemű párjukkal sétáltak kézen fogva. És nem kihívóan, nem nyalták-falták egymást. Ennyi is elég volt ehhez.

Távolabbi ismerősök meg csak arról meséltek, hogy iskolában találták meg őket emiatt a szünetben. Persze, mondhatod, hogy másokat is betalálnak, ilyen az élet, de itt az a baj, hogy EMIATT találják meg őket. Érted a különbséget?


"- Ismered azt a történetet, amikor egy uszodában a férfi belefújta az orrát a vízbe, majd rászóltak, kiugrott a medencéből, hogy "itt inzultálják a zsidókat!"?"

Ahamm. Egyik sem akart az irodában dugni, egyik sem akart semmit a munkatársaitól. Akkor hogy is provokálták ők a munkatársaikat?



"- Attól, hogy vak, még nem fog vele természetellenes példát állítani a gyermeke elé, mint egy meleg-pár, ne kekeckedj már, tudod, hogy nincs igazad."

Kérlek, hadd tudjam jobban, hogy én mit gondolok.


Úgy látom, hogy nem értettél meg engem. Az, hogy hogyan választasz párt magadnak, társadalmi normák szerint alakul. Ahogy az is, hogy kézzel eszel vagy késsel-villával. A gyerek azt látja, hogy a többség nem azt csinálja, mit a szülők, tehát nem lesz belőle automatikusan homoszexuális. Ha a hajlama meg van rá, akkor persze nagyobb eséllyel lesz, mert egyben toleránsabb is ezzel a fajta érzéssel kapcsolatban.


Keresztkérdés: ki az a leszbikus/meleg pár, aki a gyerekét szintén leszbikusnak/melegnek nevelné, csak hogy ugyanolyan nehéz életet kapjanak, mint ők?


"- Ha gyerekként így nőttem volna fel, nem tudom. Egyébként számos példa van arra, hogy a börtönökben - egyébként nős, többgyermekes - férfiak, sok évi elzártság után a "hátsó kapun kopogtatnak".

Vagy ott vannak példának a janicsárok (ugye az elrabolt gyerekekből felnevelt katonák), akiknél kifejezetten elterjedt volt a homoszexualitás, ezzel is szorosabb kapcsolatot kialakítva a fegyvertársak között. Ez történelmi tény."

A nemi preferencia olyan, mint egy -100 +100-as skála, ahol a -100 a teljes heteroszexualitás áll, a +100-on meg a teljes homoszexualitás. Nem -100-nál meg +100nál lehetsz csak. Akiket példának felhoztál, azok biztos, hogy nem a -100-as végleten voltak, hanem pl az -50 vagy 0 környékén. És biztos, hogy nem minden janicsár és elítélt lett meleg, sőt, kisebbségben voltak.

(más az, ha valakivel szexuális kapcsolatot létesítesz, vagy ha szerelmes vagy. Egy "konzumhölggyel" sem az érzelemre vágysz)

2012. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem a legnagyobb probléma az, hogy a b.zikat mutogatják a tv-ben, meg egyáltalán téma a "sanyarú, sorsuk"

meg harcolnak az EGYENJOGÚSÁGÉRT??? egyjogú minden polgár az országban. Ha én lopok, ugyanúgy büntetnek meg mint egy buzeráns majmot!


Oldják meg maguk között, ne mutogassák, ne legyenek büszkék rá.


főleg ne legyen meleg büszkeség napja az Andrássy úton!

2012. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 Pro Patria ***** válasza:
59%

"Azért vertek meg, mert kék a szemem, vagy mert aznap sárga póló volt rajtam? [...]

Ne tegyél nekem úgy, mintha a melegek rettegve merészkednének ki a napfényre.

-> Úgy teszel, mintha nem támadnának meg embereket azért, mert mást gondolnak, más vallásúak, más származásúak, vagy más szexuális beállítottságúak... hol élsz te?"

- Meg mert más autójuk van, meg más ruhájuk, meg más hajviseletük, meg mert csak úgy... Akik olyanok, azok mindig találnak okot a verekedésre.

Azt továbbra se meséld be nekem, hogy a melegek rettegve járnak-kelnek az utcán.

Az én középsulimba is járt egy meleg, senki nem verte meg.


"Én azt tudom, amit a barátaim mondanak. Hogy amikor kézen fogva sétált a barátnőjével, beszóltak neki, hol szexuális tartalmúat, hol "takarodjatok innen, nem kellenek ilyenek Magyarországra" mondatokat. Aki meg a barátjával sétált, azt meg betalálták a "köcsög", "ratyi" jelzőkkel, és amikor ezt nem hagyták szó nélkül, akkor meg lökdösődés lett a vége. Igen, mindkét párba azért kötöttek bele, mert azonos nemű párjukkal sétáltak kézen fogva. És nem kihívóan, nem nyalták-falták egymást. Ennyi is elég volt ehhez."

- Belém meg ugyanígy kötöttek cigányok, mikor csak sétáltam az utcán, és nem csináltam semmit. Többször is, és mindig azok a bizonyos mozdonyszőkék. És igen. Az emberek akkor valóban félnek, amikor ilyen apacs népelemek mellett kell elsétálniuk, mert ott valóban 10-ből 9 alkalommal inzultálás történik. A volt barátnőmet konkrétan egyszer megpróbálták elrabolni.

Ilyenkor nem szólalnak fel a nagy emberjogi harcosok:)

Pedig ez sokkal általánosabb.


"Távolabbi ismerősök meg csak arról meséltek, hogy iskolában találták meg őket emiatt a szünetben."

- Engem kétszer vertek meg az iskolában. Aztán mikor az életemet féltve kést vittem be, hogy megvédjem magamat a csoportosan támadó, izompólós navahóktól, még én lettem kirúgva, és rasszizmust kiáltottak. Olyan ki.aszott álszent, képmutató dolog...

Ahogy mikor egy osztálytársamat köpködték, és tépték a haját a hájas ci.ányk.rvák, hogy "gácci mágyár!"

Ilyenkor nem szólalnak fel az emberijogvédők?


"de itt az a baj, hogy EMIATT találják meg őket. Érted a különbséget?"

- Ja, értem. Ha azért verik meg, mert aznap tojásrántottás szendvicset evett, akkor megnyugszik a kicsi lelked?

Ha engem azért vernek meg, mert göndör a hajam, az nem számít. Értem. Mindenkinek a maga keresztje a legnehezebb...


"Ismered azt a történetet, amikor egy uszodában a férfi belefújta az orrát a vízbe, majd mikor rászóltak, ő kiugrott a medencéből, hogy "itt inzultálják a zsidókat!"?

-> Ahamm. Egyik sem akart az irodában dugni, egyik sem akart semmit a munkatársaitól. Akkor hogy is provokálták ők a munkatársaikat?"

- Olvasd el mégegyszer, amit írtam, és értelmezd. Ha valakit sérelem ér, előszeretettel hivatkozik a származására.

Egy buszon történt meg az eset, mikoris a helyi gypsy-band fel akart szállni, majd mikor a sofőr ezt megtagadta, kikeltek magukból, hogy "azé' me' cigányok vagyunk??" - "nem, b+, azért, mert minden alkalommal szétbarmoljátok a buszt, és b.sztattok mindenkit."

Tudod, hány embert ismerek, akit kirúgtak? Mindig mindenki okot keres. Keresztanyám szerint, aki egy hiú nő, azért rúgták ki, mert "túlöltözte a főnökasszonyt".

Nem. Egyszerűen csak kirúgták, mert nem kellett. És ha a mellettelévővel történt volna, ő is talált volna valamit, amivel megindokolhatja.


"Attól, hogy vak, még nem fog vele természetellenes példát állítani a gyermeke elé, mint egy meleg-pár, ne kekeckedj már, tudod, hogy nincs igazad.

-> Kérlek, hadd tudjam jobban, hogy én mit gondolok."

- Hát ha te még mindig nem látod, hogy a párhuzam sántít, akkor az tényleg szomorú.


"Úgy látom, hogy nem értettél meg engem. Az, hogy hogyan választasz párt magadnak, társadalmi normák szerint alakul. Ahogy az is, hogy kézzel eszel vagy késsel-villával. A gyerek azt látja, hogy a többség nem azt csinálja, mit a szülők, tehát nem lesz belőle automatikusan homoszexuális."

- Ám elfelejted, hogy nem olyan lesz a felállás, hogy az ő szülei homokosak, és mindenki más normális, hanem "itt egy normális, itt egy homokos, amott egy másik", és egyenlő súllyal fogja kezelni ezeket, és ez a hiba, ugyanis a normális az egy férfi, egy nő felállás.


"Keresztkérdés: ki az a leszbikus/meleg pár, aki a gyerekét szintén leszbikusnak/melegnek nevelné, csak hogy ugyanolyan nehéz életet kapjanak, mint ők?"

- Nem kell ahhoz nevelni. A gyerekek - hiszed vagy sem - nagyon odafigyelnek az idősebbekre, utánozzák őket, hogy "ők is nagyok legyenek", eltanulnak mindent, mégha nem is mutatják. Ezért kezdik el zselézni a hajukat, ezért használnak "nagyfiús dezodort", ezért beszélnek csúnyán, mert az olyan "nagyos". Az öcs mindig a bátyjától tanul, lesi el a mozdulatokat, ha nem is tűnik fel nekünk.


"Ha gyerekként így nőttem volna fel, nem tudom. Egyébként számos példa van arra, hogy a börtönökben - egyébként nős, többgyermekes - férfiak, sok évi elzártság után a "hátsó kapun kopogtatnak".

Vagy ott vannak példának a janicsárok (ugye az elrabolt gyerekekből felnevelt katonák), akiknél kifejezetten elterjedt volt a homoszexualitás, ezzel is szorosabb kapcsolatot kialakítva a fegyvertársak között. Ez történelmi tény.

-> A nemi preferencia olyan, mint egy -100 +100-as skála, ahol a -100 a teljes heteroszexualitás áll, a +100-on meg a teljes homoszexualitás. Nem -100-nál meg +100nál lehetsz csak. Akiket példának felhoztál, azok biztos, hogy nem a -100-as végleten voltak, hanem pl az -50 vagy 0 környékén."

- Így van. Ezért nem szabad elfogadottá tenni a homoszexualitást, mert nem normális dolog.


"És biztos, hogy nem minden janicsár és elítélt lett meleg, sőt, kisebbségben voltak."

- Hát a történészet szerint nem voltak kisebbségben...


"(más az, ha valakivel szexuális kapcsolatot létesítesz, vagy ha szerelmes vagy. Egy "konzumhölggyel" sem az érzelemre vágysz)"

- A homokos kufirc akkoris az, ha nincs benne "szerelem". A férfi-nő kapcsolatokban sincs mindig.

2012. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
59%

-Bu.zi cowboyos film, nem emlékszem a címére, de Oscart is nyert

-VIVA TV-s műsorvezető (valamilyen Kristóf) propagandája

-Híradók (a vonagló bu.zikat mentegetik)


Amúgy a bu.ziság csak igen elenyésző részben öröklött, genetikai eredetű tulajdonság, csak a tanulatlan prolik hiszik azt a médiapropaganda miatt, hogy ez nem tanult viselkedésminta. Keressetek rá a neten az "ikerkutatás" szóra, egypetéjű ikrek esetén is számtalan példa van rá, hogy az egyik iker normális szexualitású lesz, a másik viszont homoszexuális, holott egypetéjű ikreknek 100%-ban azonos a génállományuk. Mutatok egy orvosi cikket is, csakhogy a hőzöngő liberálisok lenyugodjanak:


[link]

2012. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
43%

"A szám szerint 3826 vizsgált ikerpár minden tagját megkérdezték, hogy mindezidáig összesen hány azonos illetve különnemű kapcsolata volt. A kapott válaszok alapján a férfiak esestén 35 százalékban a genetika tehető felelőssé homoszexuális orientációjukért, és 64 százalékban egyéb, egyéni környezeti faktor (ez a külön nevelt ikrek válaszaiból derült ki). A nőknél 18 százalékban meghatározóak a gének, az eltérő környezet 64 százalékban, míg a családi háttér 16 százalékban befolyásolja a későbbiekben kifejlődő leszbikus viselkedést. A genetika tehát kevésbé szerepel oki tényezőként a homoszexualitásban, a környezeti hatások azonban annál inkább befolyásolják."


Ezért veszélyes a bu.zipropaganda az ifjságra nézve!!!

2012. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
55%
Született feleségek, Szex és New York, Barátok közt stb. Ezekben mind szerepeltek b.u.z.i.-k és mindig úgy voltak beállítva, hogy ők a szegény, ártatlan lelkek akiket védeni kell.Liberális agymosás.
2012. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
43%

"Akkor most miért van bajuk az idiótáknak a melegekkel? "


Amiért a normálisaknak. Miért épp az idiótáknak kellene szeretniük a buzgárokat?

2012. jún. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
34%
Minden második amcsi filmben van már deviáns, és úgy állítják be, mintha az olyan jó dolog lenne... Undorító hogy hova korcsosul a világ! Nem a deviánsal van a probléma, hanem hogy őket mutogatják követendő példaként. Kezelni kéne őket nem teret adni.
2012. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Ha követendő példa akkor mindenki meleg tehát nem születik gyerek ezt én nem értem akkor ez, mos hogy is van?
2012. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!