Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ilyen sokan hagyják...

Tényleg ilyen sokan hagyják el az országot vagy csak az én ismerőseim lépnek le?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 14:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg elég sokan. Az én ismerőseim között is előfordul. :o((
2012. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Sokan. Én is tervezem, csak még megvárom a diplomámat.
2012. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
rögtön 3 családapa jutott eszembe
2012. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
81%
Sokan akarják de kevésnek jön össze.Vannak akik kimennek és fél év után vissza jönnek.
2012. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%

Az én környezetemből 7-en léptek le 3 országba az elmúlt másfél év alatt.

Német, Spanyol, Svájc,


Ezek nem amolyan csak dolgozni megyek emberek, hanem végleg.

2012. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%

A sokfős baráti társaságunkból szinte már csak mi vagyunk itthon, mindenki kiment évekkel ezelőtt, vagy az utóbbi 1 évben és azóta sem jöttek vissza dolgozni, csak látogatóba. :(

De hát miért is kéne maradni. Mi is tervezzük, a férjem Ausztriába a magyar diplomájával, a szakmájában 3000 eurot kapna az itthoni 850 euroval szemben, én meg heti 3 nap gyerekfelügyelettel megkeresem, azt a pénzt, amit az itthoni állami munkahelyemtől kapok, euroba számolva kb 420 euro.

2012. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%
Az én falumból szinte senki. Ötezer emberből jó ha tízet ismerek aki kiment. Viszont mindenki mástól ezt hallom országosan, hogy vándorolnak sorban kifelé az emberek.
2012. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Egyik gyerekkori haverom nővére és a barátja most ment ki, volt osztálytársam már fél éve Ausztriában van, egyik haverom most készül és még ennél is több emberről tudom, hogy a közeli jövőben el akarják hagyni az országot...


19F

2012. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Bulgáriához és Romániához képest kevesen vándorolnak ki innen.


Én is a kivándorlók között leszek.Már megvan a helyem is külföldön.

2012. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Aki nem vendégmunkásnak vagy kisegítőmunkásnak megy ki, hanem tényleg rendes szakmai háttérrel és nyelvtudással, az nem fog visszajönni fél év után, kár ilyennel nyugtatni magunkat. Márpedig azt hiszem, nem az előbbiek fognak leginkább hiányozni itthon.
2012. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!