Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tehetnéd te miket csinálnál...

Ha tehetnéd te miket csinálnál, hogy jobb legyen a helyzet az országban? Milyen intézkedéseid lennének? Hogyan oldanád meg a problémákat?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Már számtalanszor leírtam hogy azzal kellene kezdeni, hogy az eddigi bagázst eltávolitani, felelősségre vonni.Az ellopott vagyonokat visszavenni.Gondoskodni róla hogy ezek örökre takarodjanak el a közéletből.Amig ez nincs meg addig nem is lesz változás.
2012. ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsáss meg, de az a kérdés olyan sokszor előfordult már az utóbbi időben, hogy nem nagyon lenne erőm állandóan megismételni, amit oda szoktam/szoktunk írni...
2012. ápr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Az ellopott vagyonokat visszavenni."


Aha. És mégis hogy? És ki állapítja meg hogy lopott-e? Amúgyis ezeket a "vagyonokat" már körbelopták, akkor mindent vissza az államhoz?


Nem vagyok híve a radikális intézkedéseknek, az általában csak a ló másik oldalát jelenti, ugyanakkora sz@rban lennénk, csak egy másik indulót fújnánk. Szerintem az átláthatóságot kell a politikában létrehozni, minden legyen nyilvános és kötelezően dokumentált, és a döntéshelyzetben levő közszereplők felelősségvállalását kéne létrehozni. És szigorú felelősségre vonás. Hatalommal való visszaélés, hűtlen kezelés minimum vagyonelkobzással és jópárév börtönnel járjon.

2012. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azzal kellene kezdeni hogy a régi bandát eltávolítani.Mert ugyanezek voltak uralkodtak a szocializmusban is.Minden szocializmusra , kommunizmusra utaló jelet , nyomot eltüntetnék.Egy normális kapitalista rendszert hoznék létre.
2012. ápr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem hülyeség, hogy vissza kéne venni a lopott vagyonokat, de hogyan? Ha valaki lopott pénzt (ha valahogy bizonyítható is), csak annyit vegyünk vissza amennyit elvett, vagy amennyit annak a befektetésével szerzett?
2012. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!