Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy fest majd vajon Magyarors...

Hogy fest majd vajon Magyarország 20-30 év múlva? Jobb lesz a helyzet vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 12:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem rosszabb, de remélhetőleg már messziről fogom nézni.


Amúgy meg múltkor volt egy kérdés, ami ugyanez volt csak 10 évre. Arra volt egy válasz: Még 1 évre is alig lehet jósolni.

2011. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is rosszabb, hasonló mint Romániában. Gondolj bele, már most 3,5 millióan napról-napra élnek..
2011. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Pont azért, mert tényleg nem lehet megjósolni, én inkább reménykedek, hogy jobb. Bármikor történhet valami, ami előre kiszámíthatatlan volt és nagy változásokat hoz.
2011. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
38%

elnézést a hurrá-pesszimizmusért,de:

ki mondta, hogy lesz itt 30 év múlva a Földön valami?

2011. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Talán igen, talán nem, ezt senki sem tudhatja 1 éve van hatalmon az új kormány és semmi pozitív változás nem történt eddig csak idióta törvény módosításokkal húzzák az időt. Ha a következő választásoknál egy olyan kormány kerül hatalomra aki csinál is valamit akkor talán lenne valami jobb helyzet is.
2011. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért van, amit lehet tudni. 30 év múlva, 2041. márc.29.-én visszakell fizetni a befektetőknek azokat a pénzeket, amit idén márciusban könnyelműen felvett az állam. 25%-al drágábban, mint a legdrágább IMF hitel.

10 M Ft befektetéssel a futamidő alatt 22,8 M Ft-ot lehet bezsebelni. Futamidő végén, pedig visszakapja a befektető a 10 M Ft-ját.


[link]


Ide kellett volna befektetni a MNYP-i megtakarításokat, ebből szép nyugdíj lett volna.

2011. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%

"Há' de tezsvíreim, mán ki köll taláni válámit erre á mádzsár problímára..."


Ez lesz 20-30 év múlva...

2011. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanígy. Ha nem vetted volna észre pl a 20-30 éves autóbuszokat is csak pár éve kezdték lecserélni, van ahol még most is ugyanazok a bűzölgő tragacsok járnak...

Na ez lesz országszinten is...

2011. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg jobb lesz, mert elegük van az embereknek már a kizsákmányolásból és a nélkülözésből. Oda fognak csapni az élősködőknek és olyan politikusokat fognak a Parlamentbe juttatni, akik érdemesek arra, hogy egyáltalán a lábukat betegyék oda. A környezetre is jobban oda fognak figyelni, tisztábbak lesznek az utcák és dolgozni fognak az ingyenélők is.
2011. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Oda fognak csapni az élősködőknek és olyan politikusokat fognak a Parlamentbe juttatni, akik érdemesek arra, hogy egyáltalán a lábukat betegyék oda.



Úgy legyen...

De szerinted van erre alkalmas személy magyarországon?Mert szerintem nincs egyenlőre.Mégis kit raknál oda Vona Gábort?Vagy gyurcsányt vissza?Szerintem jelen pillanatban erre nincs alkalmas személy.Vagy mondjál egyet és akko legközelebb ő rá szavazok.

2011. máj. 8. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!