Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek vagy kiknek érdeke...

Kinek vagy kiknek érdeke megmenteni egy Zrt-t állami támogatással? /Gyulai Húskombinát/

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ebbe nagyon sok mindent bele lehet beszélni,

- hungarikum , /bár ebben nem vagyok biztos/

- munkahelyek megmentése,

- export csökkenés,

- egyéb beszállítók és dolgozóinak munkalehetősége és

- stb.stb

De azért kíváncsi lennék a vezetők múlt évi jövedelmére ?


2012. ápr. 17. 08:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én inkább a tulajdonosukra lennék kíváncsi. Akkor a kérdésre is meg lenne a válasz.
2012. ápr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pont elég indok a megmentésre tulajtól függetlenül.


- hungarikum , /bár ebben nem vagyok biztos/

- munkahelyek megmentése,

- export csökkenés,

- egyéb beszállítók és dolgozóinak munkalehetősége és

2012. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A megmentéssel még nem lenne gond.


De valamiért csődbe ment a cég!

Vagyis rosszul csinálták!

Ha úgy mentik meg hogy változtatnak akkor nincs vele baj. Ha viszont csak megy a rosszba a sok milliárd akkor hülyeség!

Ennyi erővel működtessénk rossz hatásfokú és drága acélgyárakat amit el sem lehet adni vagy csak bagóért, csak azért mert hungarikum a "vas és acél országának" lenni!

Vagy adom a tojást 150 forintért és befestem piros-fehár-zöldre és tartsák életben a cégemet mert ez hungarikum...


Akkor már sokkal inkább hungarikum a szürke marha tenyésztelepek de azokra szarik az állam!!!!!!!


Én úgy gondolom ha 1 év múlva nem látszik semmi javulást akkor el kell adni vagy fel kell számolni!

2012. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ilyen alapon ha a munkahely védelmét veszem alapul akkor eredendően megmaradhatott volna az egész magyar iparág ha veszteséges ha nem. Azért többek között az érdekelne engem is ,hogy miért lett veszteséges és a kérdésemben nem említettem pl a mult évi termelési értéket, profitot, a Zrt-re fordított fejlesztés alakulását, de az tényleg érdekelne, hogy az első számú vezetők jövedelme hogyan alakult a már veszteség előtt vagy alatt.
2012. ápr. 17. 19:38
 5/14 anonim ***** válasza:

És neked mi közöd van a vezetők jövedelméhez? Tőled veszik el? Valamilyen módon jogodban áll elszámoltatni őket? Magánnyomozó vagy, és a vezetők ex feleségei tartás díjához nyomozol? Vagy valami még extrémebb dolog?


Nem? Akkor foglalkozz a magad dolgával. Ha netán őket földönfutóvá tennék büntetésből, neked akkor sem lenne jobb. Mindenki a maga sorsáért felel.

2012. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az nem lehet véletlen, hogy igy kiakadsz a válaszom miatt. De azért azt engedd meg nekem, hogy aggodjam az állam pénzéért, ami az enyém is. Az, hogy egy vállalat gazdálkodása veszteségessé teszi azt és ehhez még az is társulhat,hogy a vezetők bérei indokolatlanul magasak ez azért jelenthet valamit. Persze a nem ellenzék holdudvarához tartozó nagymufti is részesedni akat, ha állami támogatássaL MEGMENTIK A CÉGET, AMI NEM SEMMI. Csak nem nyultam bele a fészekbe, hogy egyből fullánkot eresztettél. Nem baj.Nyugi kis fityeszeském.
2012. máj. 7. 15:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Öhm... Hogy jön ide a politika? :-O Nem tudom, hogy "fityeszesek", vagy pirossak üldögelnek ott, de nem is érdekel. Én csinálom a magam dolgát, a magyarok 90%-a által rabszolga tartásnak számító heti 40 órának majdnem a dupláját dolgozom. Nincsenek álmatlan éjszakáim azért, mert egy másik ember érdemei szerint, vagy szerencsével, vagy épp lopással él jobban, mint én. Nem érdekel, mert én a magam dolgával foglalkozom. Az MSN mai nap mindig megnyílik az MSN-el. El szoktam olvasni néhány cikket. Rólad azok a retardáltak jutnak eszembe, akik álló nap tudnak gyűlölködni minden fórumon. Megnéztem néhány facebook adatlapot azok közül, akik ott kommentelnek mindent, amit érnek. Volt olyan, aki este 11-kor még nagy betűkkel írta a gyűlölködéseit, majd reggel 6-kor ugyanonnan folytatta... Persze ez nagyon szélsőséges eset, de rengeteg ilyen van. Ezek szerint te is közéjük tartozol. Sajnállak. Őszintén!
2012. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ibi bene ubi patria és lefordítva ahol pénz ott a haza- mondod Te. Nekem viszont elveim vannak ez kettönk között a különbség. Nekem vannak barátaim neked viszont ellenségeid vannak. .Én nyugodtam és tiszta lelkiismerettel fekszem le és nincs kitől és mitől félnem, te viszont állandó félelembe és kételkedésben élhetsz, hogy mi lesz holnap. Én ledolgoztam 42 évet és nem féltem a munkától és voltam ezen és azon az oldalon, de mikor ezen voltam is megismertek és köszöntek,s ha kellett önzetlenül és szeretettel segitettek. De te ehhez nem értesz belőled ezek a fogalmak hiányoznak. Nem problém, mert ilyeneknek áll a világ, de ők lelkiszegények.
2012. máj. 7. 18:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit használsz, de ütős cucc lehet.
2012. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintetek veletlen, hogy csodbe megy? Hogy nincs cukorgyar? Hogy a lidlben szlovak tej van? Igen. Mindez veletlen
2012. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!