Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinéztem magamnak a közeli...

Kinéztem magamnak a közeli főiskolán egy szakot, de nem tudom, hogy az indul-e állami támogatással. Sajnos eléggé tájékozatlan vagyok ilyen téren, segít_enétek?

Figyelt kérdés

[link]

nemzetközi szállítmányozási és logisztikai szakügyintéző (Tatabánya)


erről lenne szó



2012. jan. 12. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

ott van a táblázatban, hogy FNA, valamint FNK

tehát államilag támogatott és költségtérítéses formában is indul.

2012. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gabgaben72 ***** válasza:
Az edutus maganintezmeny, csak Koltsegteriteses szakok indulnak...ellenben ezt is penzugyi garanciaval es ledolgozhato tandijjal...az egyik legkurrensebb fsz... Az fna- nem tudom hol lattad...:-)
2012. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a legelső kiadott könyvben, amivel behülyítették az embereket a keretszámok publikálása előtt, meg egyéb finomságok előtt. Az mind igaz, amit az Edutusról mondasz, de azt ne hagyjuk ki, hogy a ledolgozható tandíj csak az első éveseknek van. Egyébként meg ennek a szaknak tök nagy jövője van, barátnőm is ezt végezte, és máris talált vele állást, nem is értem, hogy csinálta. :O :) Hajrá.
2012. febr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Másodéves, immáron. Még mindig "ledolgozom a tandíjam", kevesen vagyunk, de aki elég elszánt és kitartó, meg tudja csinálni.
2013. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!