Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted valaha fog változni...

Szerinted valaha fog változni Magyarország területi nagysága?

Figyelt kérdés

Két fajta gondolat menetet is írhattok,hogyha még kisebb lesz az ország annak mi lehet a legreálisabb előzménye illetve,hogy lesz e nagyobb az ország

Nem Nagy-Magyarországra gondolok hanem például a magyar lakta területek valamiféle visszaszerzésére.

Elsősorban az elkövetkezendő 100-200 év keretein belül.



2012. ápr. 17. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Előbb-utóbb biztos. Ha máshogy nem, úgy, hogy elfoglalnak minket, vagy úgy, hogy felolvadunk az Európai Egyesült Államokban.
2012. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Valaki0702 ***** válasza:
Biztos mivel ha tetszik ha nem előbb vagy utóbb lesz egy háborúnk ami akár komolyan befolyásolhatja Magyarországot és annak területi nagyságát. Olyan komfliktusokba szállunk be aminek semmi értelme például a közel múltba Jan Slota (János Szlota magyar Névvel) szidta a magyar és a cseh embereket, kultúrájukat és az országukat.
2012. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem.Az lehetséges ketté szakad Magyarország ,egy keleti meg egy nyugati részre.A nyugat-Magyarországi részek azért tűrhetőek , ott a legmagasabb az életszínvonal és az osztrák közelség is miatt is fejlettebb mint mondjuk Nógrád vagy Borsod megye.

Összehasonlítva hatalmas a különbség a nyugat-Magyarország , kisalföld és keleti Mo. alföld között.

2012. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
A közhiedelemmel ellentétben a történelem nem ért véget, és bár a kétpólusú világ bebetonozta a dolgokat, az országhatárok nem állandóak.
2012. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hollófernyiges ***** válasza:
89%
Időnként vannak nagy felfordulások, amikor földcsuszamlásszerűen változnak dolgok, utána meg stabil a helyzet évtizedekig. Ilyenek voltak a napóleoni háborúk, a balkáni háborúk (bár ott csak helyileg), meg a két világháború. Előbb-utóbb biztosan lesz valami ami miatt újrarajzolják a térképeket, de hogy mi a f.. asztal melyik oldalán leszünk, azt előre nem lehet megmondani.
2012. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

De ki mondta, hogy a magyarlakta területeken élő magyarok szeretnének MO-hoz tartozni? Mert én ugyan nem!

Erdélyi magyar vagyok

2012. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, maradjunk annyiban hogy erdélyi vagyok, és kérlek ne sértegess. Magyarul írok, helyesen román létemre. Magyar iskolába jártam itt Erdélyben. De tényleg, ha ezt jelenti a magyarság, hogy eldöntöd helyettem, hogy mi vagyok, akkor nem is akarok magyar lenni.
2012. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Ja, és kérdező, ha magyarlakta területekről beszéls, akkor szerinted hogy vagyok én román? Nem mondasz kicsit ellen magadnak? Vagy kéne a terület csak emberek nélkül? Töröltetheted a válaszomat - remélem, a modik meglátják, hogy nincs igazad - de legalább elolvasod. Térj észhez ember, és maradj a helyeden, ne kelljen neked mások földje!
2012. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem fog változni, bármennyire is szeretnék a trianonozó tinédzser jobbikosok.

A kérdező is bemutatkozott rendesen az erdélyi román kommentjével, de hát mit is várhatnánk az egységsugarú emberektől...

2012. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb erdélyi magyarnak vallja magát.A nép nem egy föld darabbal egyenlő.A magyar Washingtonban is magyar meg Erdélyben is magyar.A magyarság nem egy föld területtel egyenlő , a nép képezi a magyarságot és nem a föld.
2012. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!