Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar állam miért nem úgy...

Nem dávid kérdése:

A magyar állam miért nem úgy viszonyul romákhoz mint a szlovák állam?

Figyelt kérdés
nekem a szlovákok módszere sokkal szimpibb. Ott legalább a többség akarata érvényesül nem pedig a kisebbségé.
2012. ápr. 17. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Tehát te a nyelvtörvényt is támogatod? Az is a többség akarata Szlovákiában.
2012. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én a romákhoz való hozzáálásukat támogatom..
2012. ápr. 17. 15:10
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Nem teljesen értem ezt. Mind a kettő kisebbség, nem? Egyformán kell velük bánni.
2012. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Első: EPIC WIN!


Kérdező: Normálisabb országok már felfogták, hogy demokrácia nem a többség akaratát jelenti (ez van most, nálunk, sokan szavaztak a Fideszre, most az övék a Parlament), hanem az arányos képviseletet. Minden csoport képviseltesse magát az Országházban és kompromisszumok kötésével döntsenek az állam ügyeiről.

2012. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Ugyan mit ért az egyszerű panelproli az aktuálpolitikához? Szerintem inkább az arisztokráciának kellene az országot irányítania, mint az ókori Hellászban.
2012. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Normálisabb országok már felfogták, hogy demokrácia nem a többség akaratát jelenti (ez van most, nálunk, sokan szavaztak a Fideszre, most az övék a Parlament), hanem az arányos képviseletet. "


Nos, mivel mindenkinek meg van adva a szavazati jog, kinek a hibája, hogy nem élnek vele? Azok, akik úgy gondolták, hogy ennyit megérdemel a vasárnapjukból 4 évente egyszer, hogy elmenjenek szavazni, túlnyomó többségében úgy gondolták, hogy a Fidesszel szeretnék magukat képviseltetni. Szóval a többség akarata érvényesült.

2012. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Krasznahorkai várat is romák gyújtották fel. Látod, hogy ők se tudnak semmit se tenni ellenük. A romáknak nincs külön államuk, ezért ők a "szent élőlények".
2012. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem felgyújtották, hanem GYEREK BAGÓZTAK és úgy keletkezett a tűz. Azért az nem ugyan az.
2012. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De pl: beton falal elválasztják öket a tisztes emberektől , itt meg még lakásokat osztogatnak nekik...
2012. ápr. 17. 17:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom a fal önmagában nem sok dolgot változtat!

Munkájuk nem lesz, amelyik lop az utána is lopni fog stb.


Sokkal többet érnénk valamilyen programmal ami kiszedi közülük azokat akik dolgoznának és nekik mindenben segít beilleszkedni és dolgozni! Na akik őket támadják a cigányságuk miatt azokat keményen büntetném!!!


Akik meg nem akarnak beilleszkedni azokat is két részre osztanám!

Akik visszaeső bűnözők azoktól elvenném a gyereknevelés jogát és minden gyereküket állami nevelésbe adnám. Magyarán nincs akiket a bűnös életükre "oktatnának"! Ők meg majd megidősödnek és meghalnak....

Akik meg nem sokat ártanak senkinek de csak úgy eléldegélnek vagy kéregetésből tartják fenn magukat és így nem akarnak beilleszkedni... Velük nem sok mindent csinálnék mert szerintem aki nem árt másnak azt erőszakkal nem érdemes semmire se rávenni. Ő éljen így...


és mindez legális, nem gettósítás és nem veri ki a biztosítékot az átlagemberben, jogvédőkben sem! Sőt! Lehet hivatkozni rá hogy lám mi egyszerre élünk a jutalmazás és büntetés eszközével ami ritka!

2012. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!