Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most mit fujják ugy fel...

Most mit fujják ugy fel megint ezt a Juhász Oszkár ügyet? Talán nem igazat mondott?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
én most nem értem a jobbikot. ha tagadja, hogy fasiszta lenne, akkor miért mondanak ilyen dolgokat?
2012. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem igazat mondott, hanem primitív hülyeségeket.
2012. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
amúgy szerintem rohadtul hasonlítanak a világforradalmat váró kommunistákra is. muhaha
2012. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az ember magánbeszélgetésben ugy beszél ahogy akar, ezt lehallgatták most ügyet csináltak belőle.


Pl.:valaki az utolsó aprópénzét kaprja össze 10-20 forintosokból kennyére, közbe meg jó hangosan mondja hogy hogy kellene fel............ Orbánt. Értitek.

2012. ápr. 19. 20:53
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Újabban egyre jobban kiütközik a valódi természete a Jobbiknak, ami nem a fasizmus, mert abban nincs fajelmélet. Egyre értelmetlenebb tagadniuk, hogy nácik.
2012. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Hát nem egészen értem. Én otthon se beszélek marhaságokat. Sőt, most lehet, hogy nagyképű vagyok, de azt hiszem, végszükség esetén még kevésbé beszélnék marhaságokat. De hol volt itt Gyöngyöspatán bármilyen végszükség?
2012. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem szeretem a militarista gondolatokat, de a többi részével nem volt gondom a beszélgetésnek. Várom a holnapi tájékoztatót.
2012. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

gyurcsány is, kubatov gábor is csúnyán beszélt, és szörnyű dolgokat mondott négy fal között


juhász is így járt el--ez az ő véleménye


mindenki, lázár, kövér is mond ilyeneket haverjainak


csak az nincs kiszivárogtatva a titkosszolgálat által

2012. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Miért Gyurcsány talán nem igazt mondott? Akkor azt miért kellett felfújni? A válasz egyszerű, mert a közvélemény felé mást kommunikálnak, mint a színfalak mögött beszélnek. Ilyenkor jön ki az emberek igazi énje. Amit mondott, azzal az emberek többsége nem tud azonosulni. Ennyi. Attól, hogy neked nem mondott újat (mellesleg nekem sem), attól még sokaknak igen.
2012. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
A fazon gyakorlatilag arról beszélt, hogy meg kell puccsolni az aktuális kormányt, illetve, olyan véresen primitíven rasszista módon nyilatkozott meg, ami nem elfogadható. Nem szeretem a fideszt, de felháborító, hogy gyakorlatilag az alkotmányos rend megdöntéséről beszélgetnek. Ezek után minimális kétségem sincs, hogy mi lenne, ha a Jobbik valaha is hatalomra jutna.
2012. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!