Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lehet az a külföldi kapcsol...

Ki lehet az a külföldi kapcsolat, aki Juhász Oszkár szerint jobbikos győzelem esetén rengeteg pénzt pumpál Gyöngyöspatára? És megjött a pénz azóta?

Figyelt kérdés

Forrás:


[link]



2012. ápr. 19. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Irán talán


de ki tudja

bármi előfordulhat

az is lehet, hogy ez az egész titkosszolgálati provokáció

2012. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Szerintem ez az Irán dolog olyan egyoldalú szerelem lehet a Jobbik részéről. Az iráni vezetőknek biztos van annyi eszük, hogy nem szponzorálnak egy ilyen idióta társaságot egy számukra semennyire nem fontos országban.
2012. ápr. 19. 20:18
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

még az is lehet, hogy Izrael fizeti őket

és az egész egy trükk

2012. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
atv:D
2012. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

személyesen gyurcsány ferenc és orbán viktor (akik jó barátok, páholytestvérek) finanszírozza

nbh-s forrásokból

2012. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem Oroszország. Ez a melegek elleni törvényjavaslat is orosz mintára született. :)
2012. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ozmium42 ***** válasza:
90%
Ha az USA pénzelheti az LMP-t, akkor a Jobbikot miért ne pénzelhetné Irán? Előbbi miért kevésbé felháborító, mint utóbbi?
2012. ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem annyira felháborító mint elképzelhetetlen. Szerintem illúzió -akár Juhász Oszkártól, akár Orbán Viktortól- hogy majd valami új unortodox barát kihúz minket a szarból. Túl kis pont vagyunk mi egy Iránnak, egy Kínának vagy egy Szaúd-Arábiának ahhoz, hogy ide akarjon invesztálni.
2012. ápr. 19. 21:49
 9/14 anonim ***** válasza:

Jörg Haidert Kadhafi és Szaddám pénzelte. A geopolitikai ellentétek manapság nem a csatamezőkön fejtik ki a hatásukat, hanem a kisebb, könnyebben manipulálható országok belügyeiben. Magyarország jelenleg egyértelműen az Egyesült Államok érdekszférájába tartozik..

Kinek lenne érdekében, hogy ez megváltozzon? Szónoki kérdés volt, mint tudjuk.

2012. ápr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Valaki0702 ***** válasza:
93%
Irán, Orosz ország esetleg Török ország vagy Izrael.
2012. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!