Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne ha Dr. Torgyán...

Mi lenne ha Dr. Torgyán József visszatérne a földművelésügyi minisztérium élére? Rendbe tudná tenni a magyar mezőgazdaságot?

Figyelt kérdés
Az országnak előbb-utóbb úgyis kell egy mezőgazdasági szakember.....
2009. jún. 20. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem Torgyi sem lenne rosszabb mint a jelenlegiek.
2009. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Egy pancserral több lenne.Már bizonyított.
2009. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Torgyán nem mezőgazdasági szakember,hanem jogász.Újra cseresznyét akarna termelni Afrikában,vagy más hasonló ötlete lenne.
2009. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ő annyival jobb a mostani politikusoknál hogy.Ő azért úgy lopott hogy meg is nevettette a népet.A mostaniak viszont komoly pofával mindenkit átverve lopják szét az országot.Amit még Bajnaiék nem loptak el.Majd Orbánék ellopják jövőre.
2009. jún. 20. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Torgyán nem nevetette meg a mezőgazdasággal foglalkozókat, a nemzet bohóca volt, egy szánalmas paprikajancsi. Szégyelni kellene, de ugye a médiában mutogatják mint egy majmot, olyanokkal akiket szégyenlünk, de kiváncsiak az emberek a szemétre ugye.
2009. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Torgyán? Hahaha... Négyévente elég a Torgyán-kabaréból. De csak a választásokig.
2010. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Tisztelt Hölgyeim és Uraim!A Független Kisgazda Párt,Magyarország legősibb pártja!Végre itt lehetek megint,mert a szoclibek és a Fityeszesek tönkre tettek mindent.De most jó idők jönnek,mindenkinek jó lesz,de legfőképp nekem!Hát én nagyon csíptem az öreget,hiányzott is,mert az bátran elmondta a véleményét bármelyik patkányról!
2010. febr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Két véleményem van a mezőgazdaság ügyében.Volt ugye mikor ezek az emberek hirtelen több millás autókba ültek a semmiből, hirtelen nagyon jól ment!Meg kellene találni a közép utat, ha veszteséges egy vállalkozás, akkor nem adni kölcsönt sem, de ugye mindenki úgy csűri-csavarja hogy papíron veszteséges!A másik, sok haszon elmegy a gabona kereskedők zsebébe.Ezeket is likvidálni kellene, mert semmi szükség nincs a pénzlehúzós ténykedésükre!Volt már a Torgyán mg.miniszter, pont ez volt az utolsó dobása, ha jól emlékszem Csillei cseresznye projekt!Egy ügyvéd védje az ügyeket, ne mezőgazdászkodjon,mert ahhoz is kell nem kevés szakmai tudás!
2010. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

húúú én nagyon várnám vissza Torgyán urat:

-Mária országábó kuplerájt csináltak!


meg,hogy a Horn inkább a kérgeskezű parasztok kezét szorítgatta volna,mint Princ Gáborét,stb...

milyen beszólásai voltak,ez kell a népnek cirkusz és kenyér:)

2010. febr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!