Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a cigányok is a magyar...

Ha a cigányok is a magyar társadalom teljes értékű tagjai, akkor minek milliárdokat fordítani "roma integráció"-ra?

Figyelt kérdés
Mert hát lehet, hogy velem van a baj, de nem veszem észre, hogy annyira sokra mennének ezzel az integráció dologgal. Ugyan úgy nem dolgoznak, lopnak, és ölnek. Persze én is ismerek dolgos cigányt, de ez nagyon kevesükről mondható el és nekik érdekes módon minden előítélet nélkül sikerült munkát találni és a mai napig dolgoznak. Szóval akkor hova megy el ez a sok pénz?
2012. ápr. 27. 21:42
1 2
 11/16 anonim válasza:
6%
Egyrészt alig integráljuk őket (akiket "kéne"),másrészt azért mert ők is a magyar társadalom teljes értékű tagjai. Ebből pedig ugye ez következik,nem az,hogy mondjuk elkülönítjük őket. Mért a nőket mért akarjuk jobban a Parlamentbe integrálni? Sok a hülye aki politizál,de nem ért hozzá,téged se ártana fölzárkóztatni,egykis logikával... és az rossz? nem az jó neked is,nekem is!
2012. ápr. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Már ott elvesztettem a fonalat, hogy miért másoknak kell valakit integrálni a társadalomba, és miért nem teszi ezt meg ő maga.
2012. ápr. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Mit nem értesz? Az emberek beleszületnek egy helyzetbe,egy kisdiák előre meghatározott keretek között tanulhat az iskolában,ahol a döntéshozók előre elrendelték az iskola rendszer mivoltát. Deszegrációt nem hajthat végre egy szavazati joggal sem rendelkező egyén.
2012. ápr. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Már a tö.öm tele van hogy naponta 5 idióta felteszi ugyan azt a cigányozós kérdést csak azért hogy jó kis balhés kommenteket olvasson! "


Nem kötelez rá törvény, hogy itt olvasgass.

2012. ápr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Az emberek beleszületnek egy helyzetbe"


Mert én Mercedessel jártam iskolába, nem? Olyan gyenge ez a kifogásosdi.

2012. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
24%
hülye magyarok, magyar hülyék
2012. ápr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!