Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Atom tolvajok veszelyeztetheti...

Hajdu Peter kérdése:

Atom tolvajok veszelyeztethetik-e aaz atom csend egyezmenyt? Amennyiben leteznek? , es amennyiben felhasznaljak a lopott anyagot sugarzo fegyverek ammuniciojakent?

Figyelt kérdés
A modern sugarzo fegyverek letezeset a legtöbben vagy szinte mindenki tagadja tehat , hogy lezer tipusu sugarzokkal lehet sugarozni embereket . Letezhet, hogy ez a lopott sugarzo anyag vagy nemzetközi atomterjesztesi törveny megsertese miatt van ?
2012. ápr. 28. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Atomcsend egyezmény:

"Az aláíró államok a zárt, földalatti robbantásokon kívül lemondtak mindenféle nukleáris robbantásról. (Franciaország és Kína nem írta alá.)" Szerintem, ez nem tiltja a lopást :)



Lopott sugárzó anyag létezhet, sőt lopott nukleáris fegyver létezése sem kizárt szerintem. Ezt a lézer típusú sugárzókat meg nem értem..

2012. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bele nezhetsz a blogg - omba www.peti000.blogspot.com . Bar ott igazan nem irtam afegyver muködeseröl . Valojaban en sem tudom , hogy muködik en csak cel szemelykent tapasztalom . Hatotavolsag Radioaktiv tipusnal amire nem reagal az iranytu 6- 10 km is lehet . Olyan amire reagal az iranytum , es irany fele vagy kettö közti sugarzo iranyba beall az kevesebb talan max par szaz meter lehet ? Fejfajas hanyinger stb...stb szinte barmilyen emberi biologiai inger elöidezhetö veluk . Letezeset olyan kategorikusan tagadjak mindenhol , hogy teljesen egyetelmu , hogy katonai titokrol van szo .
2012. ápr. 28. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:

szereztél nekem pár boldog percet, ilyet jót rég nem nevettem egy blogon sem az utóbbi időben :DDDDDDD


szerintem egy alapos pszichiátriai kivizsgálás nem ártana neked, és ezt tényleg a legnagyobb jóindulatból mondom.

2012. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mar tul vagyok rajta , es azota az orvos is ugy erzi , hogy sugarozzak . Most közösen menekulunk , de sajnos neki dolgoznia kell munkaidöben ugyhogy ott szoktam varni a korhaznal mikor vegez , es eggyutt menekulunk keresunk vedett helyet a sugarzasok ellen .
2012. ápr. 29. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:
és mi történik vele, amikor a munkahelyén van? akkor hova tud menekülni a sugárzás elől? :D
2012. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!