Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A határmenti magyarok miért...

A határmenti magyarok miért nem szeretnek átjárni a szomszédos országba, akkorse ha határmenti településen élnek, akár vásárolni, akár dolgozni, akár puszta kíváncsiságból?

Figyelt kérdés
Szatmárból származom és egy emberről se tudok, aki valaha járt volna Romániában, vagy Ukrajnában, jártam Komáromban és egy magyar rendszámú autót sem láttam a szlovák hídon, meg Hegyeshalomban is voltam, ott sem láttam egy magyar rendszámú autót sem, ami az osztrák határ fele menne.

2012. ápr. 30. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Mi magyarok a magyarigazolványosokkal ellentétben nem kaponk 90% kedvezményt a vonatokra, hogy bejárhassuk Ukrajnát ROmániát meg fél Európát...


Amúgy meg javaslok egy szemüveget, ugyanis a komáromi hídon is és Hegyeshalomban is rengeteg magyar rendszámos autó közlekedik...

2012. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Itt Nagyváradon rengeteg magyar rendszámú autót lehet látni, átjárnak vásárolni meg tankolni gondolom, mert olcsóbb a benzin.
2012. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tudok ilyenről.OLyanról,aki jár Romániába,Szlovákiába,én meg pl Ukrajnába.Ukrajnába mennek magyarok.
2012. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!